CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin’e başvuru formunu teslim eden Hasan Bozkurt, çocukluğunun geçtiği Muratpaşa’ya hizmet etmek istediğini ifade etti. Bozkurt, aday adayı olan ve ön seçine girecek tüm partililere başarılar diledi.

Özgür Özel’den Mesut Kocagöz itirazı! “Düpedüz siyasi karar” Özgür Özel’den Mesut Kocagöz itirazı! “Düpedüz siyasi karar”

GÖREVİNİ BAŞARIYLA TAMAMLADI

CHP Aksu eski İlçe Başkanlarından olan Hasan Bozkurt, ilçe başkanlığı döneminde başarılı çalışmalara imza attı. Çocukluğunun geçtiği Muratpaşa ilçesinde hizmet etmek istediğini kaydeden Bozkurt,

Antalya Merkez İlçe Yönetiminden bu yana aktif siyaset hayatıma başladığım akabinde 2009-2015 yılları arasında CHP Aksu İlçe Başkanı görevine layık görüldüğüm ve birlikte yürümekten onur duyduğum Cumhuriyet Halk Partisi’nden bugün Muratpaşa İlçe Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığı başvurumu yaptım” dedi.

VAR GÜCÜMLE MÜCADELE ETTİM

Uzun yıllardır parti içerisinde mücadele ettiğini söyleyen Bozkurt, açıklamalarının devamında şu ifadelere yer verdi:

“Uzun yıllardır partimizin daha ileriye gitmesi için var gücümle mücadele ettim. Partimizin çeşitli organlarında görev aldım. Çocukluğumun geçtiği Muratpaşa ilçesinde uzun yıllar partili dostlarımla omuz omuza çalıştım. Her zaman olduğu gibi bugün ve gelecekte de örgütümüzün öneminin farkında olarak ve altı okun bilinciyle tüm gücümle çalışmaya devam edeceğim. Bugün yanımda olan Aileme, Partili dostlarıma, İl Başkanıma, İlçe Başkanım ve Yönetim kuruluna teşekkürlerimi sunarım. Aday olan ve ön seçime girecek tüm partililerime de başarılar dilerim.”