Konuşanlar programıyla son yılların en popüler komedyeni olarak lanse edilen Hasan Can Kaya, ilginç bir iddia ile gündeme geldi. Kaya'nın, Exxen'de yayınlanan 'Konuşanlar' programına katılıp gece klüplerinde başını açtığını ifade eden kişiyle ilgili haber yapan tüm basın kuruluşlarına telif attırarak hesaplarını kapattırmaya başladığı vurgulandı. 

"ETİK DIŞI" DAMGASI YEDİ

Kaya'dan telif ihlali nedeniyle uyarı aldığını aldığını belirten bir haber kuruluşu "Türkiye'nin Bağımsız ve Objektif Haber Sitesi" sloganı ile yayın hayatını sürdüren Aykırı ile iletişime geçti. Aykırı’ya ulaşan telif ihlali bildirimi sonrası kaynak göstererek haber yapılan içerik bu kez "etik dışı" girişimle kaldırıldı. 

"BİZİM DIŞIMIZDA GELİŞEN SÜREÇ"

Aykırı tarafından konuya ilişkin yapılan açıklamada, "Videonun kaldırılması tamamen bizim dışımızda gelişen bir süreçtir" ifadeleri kullanıldı. 

HESAPLAR BİR BİR KAPANIYOR

Detaylara ilişkin ayrıntılı bilgilendirmeyi sosyal medya hesabı Twitter (X) üzerinden yapan Aykırı, şunları kaydetti:

Kibariye, 25 yıllık eşi tarafından aldatıldığını kabul etti: "Her erkek yapar" Kibariye, 25 yıllık eşi tarafından aldatıldığını kabul etti: "Her erkek yapar"

"Tüm okuyucularımızın bilgisine:

Hasan Can Kaya, programına katılıp gece klüplerinde başını açtığını ifade eden kişiyle ilgili haber yapan tüm basın kuruluşlarına telif attırarak hesaplarını kapattırmaya başladı.

Aykırı’ya ulaşan telif ihlali bildirimi sonrası kaynak göstererek haber yaptığımız içerik etik dışı bir girişimle kaldırılmıştır.

Videonun kaldırılması tamamen bizim dışımızda gelişen bir süreçtir."

Kaynak: HABER MERKEZİ