Antalya Tabip Odası, Antalya Fotoğraf Amatörleri Derneği (ANFAD) ile birlikte "Temel Fotoğraf Semineri" düzenleyeceklerini duyurdu. Antalya Tabip Odası Salonu'nda saat 19:00-21:00 arasında yapılacak toplam 20 saatlik seminer, 4.5 hafta boyunca devam edecek.

HEM TEORİK HEM PRATİK

Seminerin ders konularını; kameralar, objektifler, ışık, kompozisyon, çekim teknikleri, yardımcı ekipmanlar oluşturacak. Teoriğin yanı sıra pratik ile desteklenecek seminerde çekim gezisi de düzenlenecek. Gezide çekilen fotoğrafların kritiği sonrası, kursiyerlere "Temel Fotoğraf Eğitimi" sertifikası takdim edilecek.

BAŞVURULAR ANTALYA TABİP ODASI'NA

Ücreti indirimli olarak 2.500 olarak belirlenen Temel Fotoğraf Semineri'ne katılmak isteyenlerin Antalya Tabip Odası'na başvuru yapmaları yeterli olacak. Seminere ilişkin detaylı bilgi almak isteyenler, Dr. Ercan Akbulut'a (05325790369) ve Dr. Güray Ünlü'ye (0533 6418821) cep numaraları aracılığı ile erişim sağlayabilecek. Yoğun talep olması halinde aşırı sıcaklar nedeniyle Eylül ayında başlaması uygun görülen Temel Fotoğraf Semineri'nin başlangıç tarihinde değişikliğe gidilecek.


 

Muhabir: DUYGU TEKİN