Televizyon dünyasında yıllardır faaliyet gösteren isimlerden biri olan İrfan Değirmenci, daha çok haber sunuculuğu ile bilinmektedir. Ekran karşısında sıklıkla gördüğümüz Değirmenci’nin özel hayatı ise merak konusudur.

İlk olarak sunucu ve gazeteci kimliği ile tanınan İrfan Değirmenci, zamanla siyaset dünyasına atılmıştır. Bununla beraber kendisi daha yakından takip edilen ve merak edilen bir isim haline gelmiştir. Biz de sıklıkla merak edilen İrfan Değirmenci evli mi sorusuna yanıt vererek edindiğimiz bilgiler ile Değirmenci’nin özel hayatına değindik.

Merak edenler için ünlü sunucu ve gazeteci hakkında tüm ayrıntıları paylaştık…

Irfan Degirmenci Evli Mi 4

İrfan Değirmenci Evli mi?

Sunucu, gazeteci ve siyasetçi olan İrfan Değirmenci evli mi sorusu sıkça sorulan sorular arasında yer almaya başladı.

İrfan Değirmenci Türk televizyon dünyasının en tanınan ve en önemli yüzlerinden biridir. Sık sık yaptığı açıklamalarla gündeme gelene İrfan Değirmenci, bu sefer özel hayatıyla gündeme geldi. 

Özel hayatına dair en çok sorulan İrfan Değirmenci evli mi sorusunun güncel olarak net bir cevabı bulunmamaktadır. Ünlü gazetecinin 2012 yılında Eda Demir ile nikah masasına oturduğu ve bir kız çocuğu babası olduğu iddia edilse de kendisinin bu konu hakkında kesin bir açıklaması bulunmamaktadır.

NOT: Birçok kaynakta Eda Demir’in İrfan Değirmenci’nin eşi olarak geçmesine karşın, bu ismin İsmail Küçükkaya’nın eski eşi olan Eda Demir ile karıştırıldığı düşünülmektedir.

Irfan Degirmenci Evli Mi 6-1

İrfan Değirmenci Çocuğu Var mı?

Ünlü televizyoncu İrfan Değirmenci’nin bir kız çocuğu olduğu birçok kaynakta yer almıştır. Fakat Değirmenci’nin kızı olduğuna dair herhangi bir açıklaması ya da paylaşımı yoktur.

İrfan Değirmenci Boşandı mı?

İrfan Değirmenci evli mi sorusunun ardından kesin cevap alamayan vatandaşlar, ünlü gazeteci ve siyasetçinin boşanıp boşanmadığını da merak etmektedir.

Değirmenci’nin evliliğine dair bir bilgi bulunmadığı gibi boşanma durumuna dair detaylar da bilinmemektedir.

Irfan Degirmenci Evli Mi 5-1

İrfan Değirmenci Kimdir?

Çalıştığı kanalların sık sık değişmesi sebebiyle İrfan Değirmenci hangi kanala geçti gibi sorular da merak ediliyor ve araştırılıyor. Buna göre İrfan Değirmenci’nin kariyer hayatına kısaca göz atalım…

İrfan Değirmenci, 3 Kasım 1977 Ankara doğumludur. Türk haber sunucusu ve gazetecisi kimliği ile tanınmaktadır. Kemal ve Ülkü Değirmenci çiftinin ikinci çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Değirmenci, ortaokul ve liseyi TED Ankara Kolejinde tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini bitirmiştir. Meslek hayatına 1996 yılında Ostim TV’de başlamış, ardından Siyaset Meydanı programındaki başarılı konuşması sayesinde Ali Kırca’nın dikkatini çekmiş ve ATV’de stajyer olarak çalışmıştır.

İrfan Değirmenci, 1999 yılında Ali Kırca ekibiyle birlikte ATV’ye geçtikten sonra, Ankara’da yaşam haberleri yapmaya başlamıştır. 2001 yılında Star TV’ye, 2003’te CNN Türk’e ve 2005’te Kanal D’ye geçerek kariyerine devam etmiştir. Ardından İrfan Değirmenci, 2007 yılında FOX’ta “İrfan Değirmenci ile Çalar Saat” programını sunmaya başlamış ve üç yıl bu kanalda kalmıştır. 2010 ve 2017 yılları arasında ise Kanal D’de “İrfan Değirmenci ile Günaydın” programını sunmuştur.

İrfan Değirmenci’nin Şubat 2017’de Kanal D’deki bu görevine son verilmiştir. Daha sonra İrfan Değirmenci, Eylül ve Aralık 2018 tarihleri arasında YouTube kanalı Babala TV’de “İrfanı Hür” adıyla program yapmıştır. Halk TV’de “İrfan Değirmenci ile Halk Ana Haber Bülteni”ni sunmuş, ancak 3 Nisan 2023’te bu kanaldan ayrılarak TİP İzmir milletvekili adayı olmuştur. 

14 Mayıs 2023 seçimlerinde TİP İzmir 2. Bölgeden aday olsa da seçilememiştir. Ardından 3 Temmuz 2023 tarihinde Halk TV'deki akşam haberi sunma görevine geri dönmüştür. Fakat 2024'teki yerel seçimler için kanaldan ayrılarak 14 Şubat 2024'te TİP Çankaya Belediye Başkanı adayı olmuş, seçilememiştir. 

Irfan Degirmenci Evli Mi 3-1

İrfan Değirmenci Hangi Kanalda?

İrfan Değirmenci, 14 Mayıs 2024 tarihinde sosyal medya hesabından “Kahve Molası” adlı programıyla YouTube kanalında yayın yapmaya başladığını duyurmuştur. Güncel olarak Youtube’da yayın yapan İrfan Değirmenci, şu anda herhangi bir televizyon kanalında yer almamaktadır. 

Kaynak: HABER MERKEZİ