Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı Emirdağ İlçe Jandarma Komutanlığı ve Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) ilçeye bağlı Çatallı köyünde kablo hırsızlığı olduğu ihbarını aldı. İhbarı değerlendiren ekipler, ön plakası sökülmüş bir otomobili durdurdu. Jandarma ekipleri M.M.E. ile M.G.'nin bulunduğu otomobilde arama yaptı. Otomobilin bagaj kısmında 30 kilogram soyulmuş bakır kablo, 15 kilogram da yüksek gerilim kablosu ile hırsızlıkta kullanıldığı düşünülen yan keski, 2 maket bıçağı, kerpeten, demir testeresi, 2 inşaat eldiveni, el feneri, balta ve el tartısı ele geçirildi. 

HIRSIZLIK YAPTIKLARINI İTİRAF ETTİLER

M.M.E.'nin yapılan GBT sorgusunda 'hırsızlık' suçundan kaydı ortaya çıktı. Jandarma tarafından gözaltına alınan M.M.E. ve M.G. ifadelerinde araçta bulunan kabloları Ekizce köyü ve Veysel köyü yakınlarında çaldıklarını ve Emirdağ bölgesinde daha önce de kablo hırsızlığı yaptıklarını itiraf etti. Jandarma ekipleri M.M.E. ve M.G.'nin ifadesi üzerine kabloların çalındığı bölgeleri de inceledi. 2 şüpheli hakkında adli işlem başlatıldı.

İzmir'de yol verme kavgası! İki kardeş, sanayi esnafına bıçak ve silahla saldırdı İzmir'de yol verme kavgası! İki kardeş, sanayi esnafına bıçak ve silahla saldırdı