Bugüne dek müzik sahnesinde kendine has bir yol çizen ve evrensel insan hikayeleri anlatan sanatçı Kalben, turnesine Türkiye ve Avrupa'da devam ediyor. 2022 yılının başında 36. yaşını Eski Dünyanın Yangını romanı ve albümüyle kutlayan Kalben, bu kez Antalya'da sahne alacak. 

Antalya’da bakımsızlığıyla dikkat çekiyordu... Yetkililer harekete geçti! Antalya’da bakımsızlığıyla dikkat çekiyordu... Yetkililer harekete geçti!

SAYISIZ ÖZGÜN ÜRETİM

Bugüne dek gidilmiş tüm yollarda, konserlerde ve hatırası tutulmuş anlarda karşılaştığı insanların ve ona ilham veren güzelliklerin günlüğünü yazar gibi sanat icra eden Kalben, adandığı müzik macerasında 6 sene içinde Kız Kulesi'nin Anahtarı, Yara, Sadece, Sonsuza Kadar, Şanssız Mücadeleci, Çek, Kalp Hanım, Eski Dünyanın Yangını, Kaybolmuş gibi sayısız özgün üretime, değerli sanatçılarla düetlere, bestekarlığa ve prodüksiyona imza atan Kalben'in konser mekanı Holly Stone Performance Hall Antalya olacak.

DAYANIŞMA RUHLU SANATÇI

Birlikte ürettiği ve sahne paylaştığı dostlarıyla geniş bir aile olduklarına inanan ve kadın müzisyenlerin sahne bulamadığı sektör koşullarına kendi başlattığı Paradiso Fest gibi bağımsız etkinliklerin var ettiği dayanışmayla yanıt veren sanatçı, kendisini dinlemeye gelen kesime 17 Nisan 2024 Çarşamba günü ev sahipliği yapacak. 18 yaşından büyük dinleyicilere hitap edecek konser saat 22.00'da başlayacak.

Konser biletleri, 'biletix' üzerinden satışta..

Muhabir: DUYGU TEKİN