Kastamonu’da önceki gün su kanalında bulunan cesetle ilgili soruşturma devam ederken, Kastamonu İl Jandarma Komutanlığına bağlı komando birlikleri, cesedin bulunduğu alanda ve ekili arazilerde kayıp baş bölgesini arama çalışmalarını sürdürüyor.

BAŞI KESİLMİŞ CESET BULUNDU 

Kastamonu'nun Dere Köyü'nde meydana gelen olayda terk edilmiş bir araç bulan vatandaşlar, durumdan şüphelenerek ihbarda bulundu. İhbar üzerine köye gelen Kastamonu İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, terk edilmiş halde bulunan aracın yakınında su kanalının altına atılmış halde başı kesilmiş bir ceset buldu. Jandarma ekipleri Kastamonu Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde başlatılan soruşturma çerçevesinde olayla ilgili Ş.K., N.K. ve E.Ö.’yü gözaltına aldı.

Yine geldi o günler! Çocukların süs havuzunda tehlikeli oyunu Yine geldi o günler! Çocukların süs havuzunda tehlikeli oyunu

CESEDİN BAŞ KISMINI KOMANDOLAR ARIYOR 

Cumhuriyet savcısı ve olay yeri inceleme ekiplerinin incelemesinin ardından ceset, Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Yapılan incelemelerde cesedin. 3 gündür kayıp olarak aranan inşaat ustası Adem Yeşilgil’e ait olduğu ortaya çıktı. Olayla ilgili soruşturma devam ederken, Kastamonu İl Jandarma Komutanlığına bağlı komando birlikleri, cesedin bulunduğu alanda ve ekili arazilerde kayıp baş bölgesini arama çalışmalarını sürdürüyor.

Editör: Hande Turan