Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Özen ve oda üyeleri, Antalya Valisi Hulusi Şahin'i makamında ziyaret etti. Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Özen’e ziyaretleri sırasında Villa Turizmi İşletmeleri Birliği Dernek Başkanı Erdal Okurgan, Fatih Tongal, Mehmet Emin Kaska, Özgür Önder, Yunus Emre Karpuz, Zekeriya Çınar ve Abdullah Akören eşlik etti. 

VİLLA TURİZMCİLERİ TETİKTE

Başkan Fahri Özen ve oda üyeleri, bölgede villa turizmi işletmecilerini etkileyen ve 1 Ocak 2024 tarihinde Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yürürlüğe giren Konutların Turizm Amaçlı Kiralanması ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun ile ilgili olarak edinilen bilgileri, Vali Hulusi Şahin ile paylaştı. 

"GEREKİ KOLAYLIĞI SAĞLAYACAĞIZ"

Başkan ve oda üyeleri, ziyaretleri sırasında "Konutların Turizm Amaçlı Kiralanması" durumunun Batı Antalya Bölgesi'nde bulunan üyeleri ve yerel işletmeleri mağdur ettiğini dile getirerek Vali Şahin’den destek istedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Şahin, konuyla ilgili gerekli kolaylıkları sağlamak adına görüşmeler gerçekleştireceğini söyledi. 

VALİ ŞAHİN'E TEŞEKKÜR

Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Özen, Villa Turizmi İşletmeleri Birliği Dernek Başkanı Erdal Okurgan, Fatih Tongal, Mehmet Emin Kaska, Özgür Önder, Yunus Emre Karpuz, Zekeriya Çınar ve Abdullah Akören, Vali Şahin’e desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Muhabir: DUYGU TEKİN