Bölgesel Amatör Lig'in heyecanla beklenen 2023-2024 sezonu fikstür çekimi, İstanbul İstinye Orhan Saka Amatörler Evi'nde gerçekleştirildi. Türkiye Futbol Federasyonu Amatör İşlerden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez'in başkanlık ettiği bu önemli toplantıya, futbol camiasından birçok önemli isim katılım gösterdi. Türkiye Futbol Federasyonu Amatör İşler Kurulu Koordinatörü Remzi Ay, koordinatör yardımcısı ve TASKK Genel Sekreteri Abdullah Albunar, başkan yardımcıları Ali Muhammet Tanrıyaşükür ve Mehmet Top, Sakarya ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Tekirdağ ASKF Başkanı Ersan Karamehmetoğlu ve diğer yetkililer fikstür çekimi toplantısında yer aldılar.

MAKÜSPOR'UN HEYECANLI SEZON BAŞLANGICI

Bölgesel Amatör Lig'in 5. grubunda Burdur'u gururla temsil eden Maküspor, sezonun ilk maçına hazır. Takımımız 15 Ekim Pazar günü deplasmanda Kumluca Belediyespor ile kozlarını paylaşacak. Bu zorlu deplasman öncesi Maküspor, galibiyet ve iyi bir başlangıç hedefliyor.

İKİNCİ HAFTA EVİNDE MUĞLASPOR'LA

Maküspor'un sezon içerisindeki heyecanı bir yandan devam edecek. Ligin ikinci haftasında ev sahibi olacak olan Maküspor, Muğlaspor’u ağırlayarak taraftarı önünde güzel bir futbol şöleni sunmayı planlıyor.