Başkan Mesut Kocagöz dönemiyle birlikte yeşil alan çalışmalarını artıran Kepez Belediyesi, ilçenin dört bir yanındaki yeşil alanları, meydanları ve caddeleri diktiği mevsimsel çiçek, bitki ve ağaç fidanlarıyla güzelleştiriyor. 

KEPEZ’DE YEŞİL ALAN ÇALIŞMALARI HIZ KAZANDI

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’ün yeşil alan yatırımları kapsamında Park ve Bahçeler Müdürlüğü, çiçeklendirme ve ağaç dikimi çalışmalarına hız verdi. Parkları, meydanları mevsimsel çiçeklerle renklendiren Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ağaç dikimiyle de caddelere ve bulvarlara yeşil bir kimlik kazandırıyor. 

HASTANE CADDESİ YEMYEŞİL OLACAK

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, daha yeşil bir Kepez oluşturma vizyonu kapsamında Masa Dağı bölgesinde bulunan Şehit Erdoğan Sönmez Caddesi’ne zeytin fidanı dikti. İlçenin doğu yakasını, Antalya Şehir Hastanesi’ne bağlayan caddeye yaklaşık 100 adet zeytin fidanı dikildi. Müdürlük çalışanları, iş makinesinin caddenin refüjünde açtığı çukurlarda fidanları toprakla buluşturdu ve onlara can suyu verdi. 

“Suçlu gen değil, yaşam şekliniz” “Suçlu gen değil, yaşam şekliniz”

DAHA YEŞİL BİR KEPEZ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Bölgede yaşayan vatandaşlar, caddeye zeytin fidanı dikilmesinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Mesut Kocagöz’e teşekkür ettiler. İlçe sakinlerini, daha fazla yeşil alanla buluşturmak için çalıştıklarını belirten Kepez Belediye Başkan Vekili Refik Emre Altekin’in, yeni yeşil alanların yapımını planlarken, mevcut parkları, meydanları, bahçeleri ve caddeleri çiçeklendirme ve ağaçlandırma çalışmasıyla güzelleştirdiklerini söyledi. 

KOCAGÖZ’DEN KEPEZ’E YEŞİL PROJELER

Başkan Mesut Kocagöz de, döneminde Kepez ilçesinde önemli yeşil alan projelerine imza atacak. Kocagöz’ün 107 projesi arasında tematik prestij caddeler, temalı parklar, botanik park, yeni parklar ve güvenli park düzenlemesi ile kent meydanı yatırımları da bulunuyor. 

Kaynak: KEPEZ BELEDİYESİ BASIN BÜLTENİ