Antalya Büyükşehir Belediyesi eski başkanı,  Akdeniz Üniversitesi eski rektörü, 25 ve 26. Dönemler Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın ile gazeteci Ebru Küçükaydın yaşamını birleştiriyor.  Akaydın ile birliktelik kararını “Bilin istedim” adlı köşe yazısında dile getiren Ebru Küçükaydın,

Netflix Mart Ayı Takvimi 2024! Mart Ayında Netlix’te Hangi Yerli ve Yabancı Yapımları İzleyeceğiz? Netflix Mart Ayı Takvimi 2024! Mart Ayında Netlix’te Hangi Yerli ve Yabancı Yapımları İzleyeceğiz?

“Öncelikli olarak köşe yazımda özel hayatımla ilgili siz okuyucularımla paylaşımda bulunmak zorunda kaldığım için affınıza sığınıyorum. İlk ve son olacak özel hayatımla ilgili bu yazının sebebi Akdeniz Üniversitesi eski Rektörü, Antalya Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı, 2 dönem CHP Milletvekili Sayın Prof. Dr. Mustafa Akaydın ile hayatlarımızı birleştirmeye karar verdik” ifadelerine yer verdi.

BİLİN İSTEDİM…

“Haberimizvar.net” internet sitesinin genel yayın yönetmeni Ebru Küçükaydın’ın konuyla ilgili yazısı şu şekilde:

“Gazetecilerin sorumluluğu kamuoyunu doğru bilgilendirmektir. Gazetecilik sorumluluğu ve bilinciyle köşe yazılarımda özel hayatıma yer vermem, meslektaşlarıma karşı kalem oynatmam, bu köşeler bizlerin elinde olsa da toplumun haber alması adına aslına bakarsanız boş arazilerdir. İster ekip yeşertirsin, istersen kaçak inşaatlar çıkarsın. Bu da toplumda size ya saygı ve güven geliştirir ya da saygısızlık ve güvensizlik. Öncelikli olarak köşe yazımda özel hayatımla ilgili siz okuyucularımla paylaşımda bulunmak zorunda kaldığım için affınıza sığınıyorum. İlk ve son olacak özel hayatımla ilgili bu yazının sebebi Akdeniz Üniversitesi eski Rektörü, Antalya Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı, 2 dönem CHP Milletvekili Sayın Prof. Dr. Mustafa Akaydın ile hayatlarımızı birleştirmeye karar verdik. Her ne kadar iki hayatın birleşmesi sadece iki kişiyi ilgilendirse de topluma mal olmuş, saygın ve başarılı siyasetçi Sevgili Mustafa Akaydın’ın hayatıyla ilgili önemli bir karar alması gazetecilerin dikkatini çekmesi doğal bir süreç. Bu önemli kararda kendisine eş olarak tanınmış bir gazeteciyi seçmesi haberin değerini de arttırıyor olabilir. Ancak şahsımın adını geçirmeden, yüzümü buzlayarak yayın yapılması saygısızlıktan öte bir şey değildir. Çocuklarımızla ve dostlarımızla paylaştığımız mutluluğumuz, Sayın Mustafa Akaydın’la birlikte rahmetli eşi Günseli Hanım’a olan saygımız ve anılarına karşı vefamız hiç eksilmeyecekken bunu magazinselleştirerek değersizleştirmeye çalışmak saygısızlıktan öte bir şey değildir. Dostlarımızın mutlu olacağı ancak düşmanlarımızın özelimiz üzerinden saygısızca tepineceği özel hayatımla ilgili bu önemli kararı siz okuyucularıma karşı sorumluluğum gereği paylaşmak zorunda kaldım. Sakladığımız, gizlediğimiz hiçbir şey yokken gündemde ekonomik kriz, yerel seçimler, imar yolsuzlukları, Sayıştay raporları varken şahsımın özel hayatıyla ilgili gündemi meşgul ettiğim için özür dilerim.”