İYİ Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Nesrin Ünal, seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Vatandaşlardan pozitif bir dönüş aldığını söyleyen Ünal, "Nereye gitsem, kiminle konuşsam siz Antalya için yeni bir yüz, yeni bir umut oldunuz diyor" dedi. 

İliç komisyon üyeleri arasında Antalya'dan 2 isim! Maden kazasını tüm yönleriyle araştıracaklar... İliç komisyon üyeleri arasında Antalya'dan 2 isim! Maden kazasını tüm yönleriyle araştıracaklar...

"ANTALYA'YA TARIM ÜNİVERSİTESİ, TARIM LİSESİ ŞART"

Seçime bir hafta kalmasıyla adımlarını hızlandıran Ünal, vatandaşlara projelerini anlatmaya devam ediyor. "Antalya’ya Tarım Üniversitesi, Tarım Liseleri açılması şart" diyen Ünal, "Yerel seçim çalışmalarımız oldukça iyi gidiyor. Her günümüz dolu dolu geçiyor. Sabah başka bir ilçede akşam iftarda başka bir mahallede halkımızla buluşuyoruz. Halkın bizlere desteği çok güzel. Nereye gitsem, kiminle konuşsam siz Antalya için yeni bir yüz, yeni bir umut oldunuz diyor. Seçime son bir hafta kaldı. Bu süreci çok iyi değerlendiriyoruz. Geçtiğimiz gün Varsak’ta Kepez Belediye Başkan adayımız ve belediye meclis üyesi adaylarımızla esnaf ziyareti yaptık. Halkımızın sorunlarını dinledik, bizler de çözüm önerilerimizi sıraladık. Hemen ardından Lara Falezlerde Muratpaşa Belediye Meclis Üyesi adaylarımız ve Gençlik Kollarımızla birlikte vatandaşlara bilgilendirmede bulunduk. Hoş sohbetler ettik. Son olarak Konyaaltı Gökçam mahallesinde kahve toplantısı yaptık. Sımsıcak karşılandık.Gerçek sorunlar ve gerçek projeler konuşuldu. Buradan şunun müjdesini verebilirim ki Antalya’ya Tarım Üniversitesi, Tarım Liseleri açılması şart. Ayrıca belediye başkanı olduğum an Antalya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde ücretsiz Tarım Danışma Hattı ve gezici tarıma teknik destek ekipleri oluşturacağız. Antalya tarım ve hayvancılık gücünü yeniden kazanacak. Bizleri en iyi şekilde karşılayan, destek veren bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. 31 Mart günü Antalya İYİ belediyeciliğe kavuşacak. Antalya bambaşka bir il olacak" dedi.


 

Kaynak: HABER MERKEZİ