Koç ailesinin iş dünyası ve sosyal sorumluluk projeleri ile göz önünde olan Nevbahar Demirağ Koç kimdir sorusu sıklıkla aratılıyor. Eğitim konusundaki dolu özgeçmişinin yanı sıra; Türk sosyetesinin önemli mensuplarından da biri olan Nevbahar Demirağ’ın hayatına dair merak edilenleri açıkladık!

Nevbahar Demirağ, eltisi Caroline Koç’un Selamlique İstanbul markasının reklam filminde oynaması, Youtube kanalına konuk olarak boğazdaki yalısının kapılarını açması ve son olarak doğum günü partisiyle gündemde!

İşte, Türk cemiyet hayatının merak edilen isimlerinden olan Nevbahar Demirağ Koç’un hayatına dair bilgiler…

Nevbahar Demirag Kimdir 7

Nevbahar Demirağ Kimdir?

İş insanı kimliği ve son yıllarda da Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı olarak bilinen Ali Koç’un eşi kimdir sorusu merak ediliyor.

Nevbahar Demirağ Koç kimdir denildiğinde akıllara ilk gelen cevap, İstanbul cemiyet mensuplarının önemli ailelerinden olan Koç ailesinin gelini olmasıdır. Fakat bunun yanı sıra; Nevbahar Demirağ hayatı, kariyeri, sosyal sorumluluk projelerinde dernek yöneticiliği yapmasıyla da çok yönlülüğünü göstermektedir.

Amerika’da başladığı eğitim hayatına Türkiye’de devam etmiştir. Sanat alanlarında uzmanlaşan Nevbahar Demirağ Koç, lisans eğitimini de Los Angeles’ta yer alan Loyola Marymount Üniversitesi’nde güzel sanatlar üzerine almıştır.

Nevbahar Koç, ‘Açık Kapı Sosyal Sorumluluk Derneği’’nde yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.

İrem Kınay ile birlikte 2017 yılında ‘’Bosphorus Private’’ adlı kitabı yayınlamıştır. Bu kitapta Boğaziçi’nde yer alan 20 yalı tanıtılmaktadır.

İlgili İçerik: Fatih Terim'in Eşi Fulya Terim Kimdir? Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Nevbahar Demirag Kimdir 5

Nevbahar Koç Kaç Yaşında?

10 Mart 1972 doğumlu olan Nevbahar Demirağ Koç, geçtiğimiz günlerde ünlü model Irina Shayk’in de katıldığı bir doğum günü partisi düzenlemiştir.

Oldukça ses getiren bu parti sonunda Nevbahar Demirağ Koç kimdir kaç yaşındadır diye merak edilmiştir. 10 Mart 2024 tarihi itibariyle Nevbahar Demirağ, 52 yaşına girmiştir.

Nevbahar Koç Nereli?

Ülkemizin önde gelen ailelerinden olan Koç ailesinin nereli olduğuyla birlikte Ali Koç’un eşi nereli diye de merak ediliyor.

Nevbahar Demirağ İstanbul doğumludur. Fakat aslen nereli diye sorulacak olursa babasını doğum yeri olan Sivas olduğu söylenebilir.

Nevbahar Demirag Kimdir 9

Nevbahar Demirağ Koç’un Babası Kimdir?

Nevbahar Demirağ’ın babasının adı Ömer Turgut Demirağ’dır. 13 Aralık 1921 tarihinde doğan Demirağ, yönetmen, yapımcı ve senaristtir. Amerika’da sinema eğitimi almış ve Türkiye’ye dönünce AND film adında bir yapım şirketi kurmuştur.

İlk evliliğini 1953 yılında caz sanatçısı olan Rüçhan Çamay ile yapmıştır. Bu evlilikten bir oğlu bir de kızı vardır. İkinci evliliğini ise Türkiye güzeli olan Afet Tuğbay ile 1970 yılında yapmıştır. Bu evlilikten ise Nevbahar Demirağ dünyaya gelmiştir.

Nevbahar Koç annesi kimdir diye sorulduğunda ise dünya güzellik yarışmasında Türkiye’yi temsil etmiş olan Afet Tuğbay cevabını verebiliriz.

İlgili İçerik: Ali Koç Serveti: Türkiye'nin Kaçıncı Zengini? Ali Koç Kimdir? Mal Varlığı Ne Kadar?

Nevbahar Demirag Kimdir

Ali Koç ve Nevbahar Demirağ Nasıl Tanıştı?

İstanbul cemiyet hayatının önemli isimlerinden olan Ali Koç ve Nevbahar Demirağ Koç çiftinin nasıl tanıştığı da merak edilmektedir.

Çift, Nevbahar Demirağ’ın Amerika’da Rice Üniversitesi’nde Ekonomi ve İş İdaresi eğitimi aldığı sırada tanışmıştır. Türk basını tarafından da merak edilen ikili, 2005 yılında magazinden uzak bir şekilde dünyaevine girmiştir.

Nevbahar Demirağ Koç kimdir çocukları var mıdır sorusuna ise Ali Koç ile evliliğinden Leyla Sadberk ve Kerim Rahmi adında iki çocuğu olduğu cevabını verebiliriz. Leyla 2006, Kerim Rahmi ise 2008 doğumludur.

İlgili İçerik: TFF Başkanı Kim? Mehmet Büyükekşi Kimdir? Hangi Takımlı? Ne Zaman TFF Başkanı Oldu?

Nevbahar Demirag Kimdir 2

Nevbahar Demirağ Tarkan’ın Eski Sevgilisi Mi?

Mesafelerin bitirdiği ilişki olarak adlandırılan Nevbahar Demirağ ve Tarkan ilişkisi geçmişte Türk magazin basınının ilgi odağındaydı. Bir yıl kadar ABD ve Türkiye arasında yaşanan ilişki ise mesafe sebebiyle son bulmuştur.

Nevbahar Demirağ Koç kimdir diye merak edenler için edindiğimiz bilgileri paylaştık!

Muhabir: DUYGU TEKİN