Nikah şekeri paketleme işi 2024 yılında Antalya, İzmir, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere birçok şehirde, evden para kazanmak isteyen kişiler tarafından araştırılıyor. Bu konuda evde nikah şekeri paketleme iş ilanları dahil tüm detayları incelediğimiz rehber bir içerik oluşturduk. Evlere nikah şekeri yapımı veren firmalar nasıl bulunur? En ince ayrıntısına kadar öğreneceksiniz…

Nikah şekeri paketleme Antalya ilçeleri olan Muratpaşa, Konyaaltı, Kepez ve birçok ilçedeki kullanıcılar tarafından araştırılan bir iş modelidir. İŞKUR, kariyer siteleri ve firmalarla doğrudan iletişime geçerek bulabileceğiniz bu işler için tüm detayları aktardık. Ek olarak evde nikah şekeri paketleyerek ne kadar para kazanabileceğinizi de öğreneceksiniz. İşte detaylar…

Serbest piyasada döviz fiyatları 22 Şubat 2024 Serbest piyasada döviz fiyatları 22 Şubat 2024

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Nedir?

Günümüzde zorlaşan ekonomik koşullar nedeniyle birçok kişi, özellikle de ev hanımları evde ek gelir kazanmak için araştırmalar yapıyor. Antalya evde nikah şekeri paketleme işi ise bölgedeki birçok ev hanımının merak ettiği konular arasındadır. Peki, evde nikah şekeri işi nedir?

Nikah şekeri paketleme işi, genellikle organizasyon şirketleri tarafından evde çalışanlara verilen bir paketleme sistemidir. Bu sistemde kişiler paketleme başında kazanç elde ederken tüm malzemeler firma tarafından sağlanır. Ancak günümüzde nikah şekeri işi verilir şeklinde mesaj ya da e-posta yoluyla size ulaşanlara karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü bu alanda çok fazla dolandırıcılık vakası bulunuyor.

UYARI: Evlere nikah şekeri işi veren yerlerle iletişime geçmeden önce mutlaka firmayı araştırın. Özellikle iletişim sonrasında sizden kapora vb. bir isim ile para isteyen kişi ve kurumlardan uzak durmanız gerekiyor.

Nikah Şekeri Paketleme İşi Nasıl Bulunur?

Evde Nikah Şekeri İşi

Evde nikah şekeri paketlemek, günümüzün ek gelir iş modellerinden en kazançlı olanları arasında yer alıyor. Temel olarak nikah şekeri ve paketleme malzemeleri size firma tarafından sağlanır. Siz de hedeflediğiniz sayıda haftalık olarak paketleme yapıp para kazanırsınız.

Peki, nikah şekeri paketleme işi nasıl bulunur? Bu konuda en güncel 3 yöntemi sizlere sunuyoruz:

 • Firmalarla Doğrudan İletişim
 • Kariyer Siteleri
 • İŞKUR

Evde nikah şekeri paketleme işi bulabilmek için üç yöntemi daha detaylı olarak inceleyelim.

1- Evlere Nikah Şekeri İşi Veren Yerlerle İletişim

Evde nikah şekeri paketleyerek para kazanmak için ilk yöntem doğrudan firmalarla iletişime geçmektir. Antalya için örnek verecek olursak Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı gibi ilçelerde çok fazla organizasyon şirketi bulabilirsiniz. Ayrıca Alanya evde nikah şekeri paketleme işi için de çok fazla firma bulabiliyorsunuz.

Evlere nikah şekeri paketleme işi veren firmaların iletişim bilgilerini şu yöntem ile bulabilirsiniz:

 • Google Maps’i açın.
 • Sol tarafta arama bölümüne “Düğün, Organizasyon Şirketi, Kına” vb. anahtar kelimeleri girin.
 • Daha sonra şehrinizi seçin.
 • Bu aramadan sonra civar bölgedeki organizasyon şirketlerini rahatlıkla bulabilirsiniz.
 • Daha sonra bu firmaların iletişim bilgilerinden liste oluşturun.
 • Sonrasında iletişime geçerek nikah şekeri paketleme işi verilip verilmediğini sorabilirsiniz.

Özellikle Antalya gibi turistik ve büyükşehirlerde bu yönde çok fazla iş bulabilirsiniz. Bu konuda firmaları bulmak için doğrudan Google arama motorunu da kullanabilirsiniz.

2- Kariyer Siteleri

Evlere nikah şekeri işi veren yerlere ulaşmak için iş ilanlarına bakabilirsiniz. Birçok firma, kariyer siteleri aracılığıyla evde paketleme iş ilanı verebiliyor. Kariyer.net üzerinde çok fazla ilan olsa da diğer siteleri de kontrol etmeniz önerilir.

Evde nikah şekeri paketleme iş ilanları için tercih edebileceğiniz bazı kariyer siteleri şu şekildedir:

 • Indeed
 • İşin Olsun
 • Kariyer.net
 • Eleman.net
 • Yeni Bir İş

3- İŞKUR Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veriyor Mu?

Nikah Şekeri Paketleyerek Para Kazanmak

Son olarak evde nikah şekeri paketleme İŞKUR seçeneğini değerlendirelim. İş ilanı bulabilmek için doğrudan İŞKUR’u da tercih edebilirsiniz. Ancak İŞKUR nikah şekeri paketleme işi için sistemde çok fazla ilanın yer almadığını belirtmek gerekiyor.

Ayrıca İŞKUR’un doğrudan evde paketleme işi vermediğini de söyleyelim. İŞKUR, sadece evde paketleme işi veren firmalarla çalışan adaylarını buluşturacak aracı bir platform görevi görür. İŞKUR’dan nikah şekeri paketleme işi doğrudan alınamayacağı gibi herhangi bir şekilde ilan bulabilmeniz de zordur.

Antalya Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar İletişim Bilgileri

Nikah şekeri paketleme Antalya için çok fazla araştırma yapılıyor. Antalya’da birçok ilçe ve bölgede nikah şekeri paketleyerek para kazananlar mevcut. Bu kişiler, doğrudan yukarıdaki üç yöntem ile iş bulmaktadır. Eğer evlere nikah şekeri işi veren firmalara ulaşmak isterseniz, sizler için sıraladığımız ilk yöntemi deneyebilirsiniz.

Antalya evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalarla iletişime geçmeden önce mutlaka araştırma yapın. Kurumsal, sizden kapora adı altında ödeme istemeyecek, güvenilir firmalarla çalışmalısınız. Bunu ise sadece araştırma yaparak bulabilirsiniz.

Antalya’da evde paketleme işi veren firmalar arasında köklü şirketleri tercih edebilirsiniz. Özellikle nikah şekeri paketleme işi için organizasyon şirketlerini araştırın. Sonrasında evlere iş verilip verilmediğini sorabilir, gerektiğinde iş alabilirsiniz.

Antalya'da Evde Nikah Şekeri İşi Ne Kadar Kazandırıyor?

Antalya Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde nikah şekeri paketleme işi ilanlarıyla bulduğunuz işlerden alacağınız kazançlar da önemlidir. Elbette paketleme işlerinde kazançlar firmadan firmaya göre farklılık gösteriyor. Ancak toplam kazanç miktarını belirli oranda tahmin edebiliriz.

Antalya’nın Kepez, Konyaaltı, Muratpaşa, Alanya vb. ilçelerinin tamamında paket başı aynı kazançlar söz konusudur. Yani ilçelere göre ücret değişmiyor. Ayrıca Türkiye genelinde de ücretlerin ortalama olarak aynı olduğunu söyleyebiliriz. Paketleme başına ücretler ise şöyledir:

 • Nikah şekeri paketleme: 0,50 TL
 • Diğer paketleme işleri: 0,50 TL – 1 TL

Antalya evde nikah şekeri paketleme işinden elde edeceğiniz aylık kazanç ortalama olarak şu şekildedir:

Paketleme Sayısı

Ücret

1.000 Adet

500 TL

2.500 Adet

1.250 TL

5.000 Adet

2.500 TL

10.000 Adet

5.000 TL

15.000 Adet

7.500 TL

Evde nikah şekeri paketleme fiyatları ve aylık ücretler bu şekildeydi. Güncel ücretler hakkında firmalar arasında değişiklik olabilse de ortalama olarak böyledir. Son olarak sıkça sorulan soruları yanıtlayalım…

İlginizi çekebilir: Antalya Evde Ek İş

Sıkça Sorulan Sorular

Nikah şekeri paketleme işi ile ilgili olarak sıkça sorulan sorular şu şekildedir:

1- Nikah şekeri işine nasıl başlanır?

Nikah şekeri işi bulabilmek için organizasyon şirketleriyle doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca kariyer sitelerindeki ilanları da değerlendirebilirsiniz.

2- Evde paketleme işleri için nereye başvurulur?

Evde paketleme işleri için paketlenecek malzemeyle alakalı firmalarla doğrudan iletişime geçilebilir. Örneğin nikah şekeri paketleme işi için davetiye, düğün, organizasyon firmalarıyla iletişime geçilebilmektedir.

Muhabir: Veli Akoğlu