Serik Çınaraltı Meydanı'nda saat 14.00'te toplanan destekçilerine seslenen Aputkan, seçimi kendisinin kazanacağını söyledi.BBP Genel Başkan Yardımcısı Alaaddin Çakır'ın da hazır bulunduğu adaylık açıklamasında Aputkan, amacının 5 yıla yakın dürüst bir şekilde sürdürdüğü belediye başkanlığı görevini aynı şekilde devam ettirmek istediğini belirtti. 

BBP'YE ÜYE OLURKEN DUYURMUŞTU 

Enver Aputkan, 7 Şubat'ta BBP'ye üye olurken şu ifadeleri kullanmıştı: 

"AK Parti'den yaklaşık 4,5 yıl Serik Belediye Başkanı olarak görev yaptım. Geçen aylarda AK Parti'den ayrıldım. Dün itibarıyla da Büyük Birlik Partisi'ne kayıtlarımızı yaptırdık. Nasip, kısmet olursa Büyük Birlik Partisi'nden Serik Belediyesi başkan adayı olarak müracaatımı yaptım. Artık takdir vatandaşımızın. Yani daha önce de söylediğim bir söz vardır. Bu ilçe bizim. Bu ilçede bizden önce de birçok abimiz, arkadaşımız görevler yaptı. 'Çivi çakan' tabiri vardır bizde. Herkesten Allah razı olsun. Önemli olan görevlerdir. İnsanın kendi doğup büyüdüğü köyüne, kasabasına, ilçesine hizmet etmesini çok değerli ve önemli buluyorum. Biz de bizden öncekiler gibi hoş bir seda bırakmak istiyoruz"

Antalya’da öğlen saatlerine dikkat! Yer yerinden oynayacak. CHP'liler Mesut Kocagöz için birleşiyor Antalya’da öğlen saatlerine dikkat! Yer yerinden oynayacak. CHP'liler Mesut Kocagöz için birleşiyor

Enver Aputkan Adaylık Duyurusu

Muhabir: DUYGU TEKİN