Cumhur İttifakı AK Parti Kepez Belediye Başkan adayı Rıza Sümer, Kepez’in Habibler Mahallesi’nde düzenlenen iftar yemeğine katıldı. Yerel Seçimler’e saatler kala son kez vatandaşlarla bir araya gelen Sümer, iftarın ardından vatandaşların taleplerini dinledi. Sümer, iftarda yaptığı konuşmada rakiplerine yüklenirken, “Biz her yere Kepez’e yapacaklarımızı yazdık, onlar her yere kendi isimlerini yazdı. Hedeflerinde kendi isimlerini yükseltmek vardı, bizim gayemiz ise Kepez’imizi yükseltmek oldu” dedi.

“BİZ HEP KEPEZ İÇİN OY İSTEDİK”

Cumhur İttifakı Kepez Belediye Başkan adayı Av. Rıza Sümer, gündüz saatlerinde Kepez ilçesinde yaptığı vatandaşlarla selamlama turunun ardından, Habibler Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlarla iftarda bir araya geldi. AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Ethem Taş’ın ve MHP Kepez İlçe Başkanı Servet Ersoy’un da eşlik etti. Yerel seçime sayılı saatler kaldığının altını çizen Rıza Sümer, konuşmasında şunlara değindi: “31 Mart’ta yeniden sandıklara gideceğiz, sandıklarda yeniden Milli iradenin sesi olacaksınız. Size hizmet sağlayana oy vereceksiniz. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Bir tarafta Türkiye’yi eser ve hizmet belediyeciliğiyle kalkındıran bir irade, AK Parti. Diğer tarafta, vatandaştan aldığı oyları adeta çarçur eden zihniyet.  Seçim çalışmalarımızı takip etmişsinizdir. Biz hep Kepez için oy istedik, onlar hep kendileri için oy istediler. Biz Kepez’e değer katan projelerden bahsederken, rakibimiz Kepez’i aşağılayan kelimeler kullandı” ifadelerine yer verdi.

Antalya’da Muhittin Böcek’e Büyükşehir’i kazandıran desteklemeler sürüyor Antalya’da Muhittin Böcek’e Büyükşehir’i kazandıran desteklemeler sürüyor

“BİZ HER YERE KEPEZ’E YAPACAKLARIMIZI YAZDIK”

Sümer, rakiplerinin her yere kendi resimlerini astıklarına dikkat çekerek kendilerinin ise Kepez için çalıştıklarını belirtti. Sümer, “Biz her yere Kepez’e yapacaklarımızı yazdık, onlar her yere kendi isimlerini yazdı. Hedeflerinde kendi isimlerini yükseltmek vardı, bizim gayemiz ise Kepez’imizi yükseltmek oldu. Onlar kendi isimleri olmazsa Kepez kalkınamaz dedi, biz Türkiye Yüzyılı Kepez’in Yüzyılı olacak dedik. Biz Kepez’in yüzyılını düşünürken, rakiplerimiz kendi isimlerini parlatma derdine düştü. Bize belediyeciliği bilmiyor diyenler, kendi lansmanlarında bile projelerini anlatamadı. Biz inanıyoruz, Türkiye Yüzyılı Kepez’in mahallelerinden, Antalya’nın mahallelerinden başlayacak” şeklinde konuştu.

“AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİ BU İŞTE”

Kepez Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü’nün Habibler Mahallesi’nde yaptığı hizmetlere dikkat çeken Rıza Sümer, yeni projeler için seçmenden destek istedi. Sümer, “Hakan Tütüncü Başkanımız, 3 dönemdir Kepez için gece gündüz çalıştı. Habiblere yeni bir çehre kazandırdık, gecekonduların tapu sorunlarını çözerek; şehirleşme sürecinin önünü açtık, sadece Habibler’e 28 bin metrekare yeşil alan kazandırdık. AK Parti Belediyeciliği bu işte. Günlerdir sahadayız, projelerimizden bahsettik, yapacaklarımızı ve Kepez’e kazandırdıklarımızı anlattık. Kimsenin hakkında iftira atmadık, kötü bir dil kullanmadık. Kampanya boyunca tek hedefimiz Kepez’in geleceği oldu. Ama maalesef rakiplerimiz bu süreçte bize hakaret etti, iftira attı. Sadece bize değil, Kepez’e de hakaret ettiler. Bizim maksadımız, makam mevkii değil, biz Kepez’e hizmetkâr olmak istiyoruz” diye konuştu. 


 

Editör: Tahsin Can Önalp