Yalı Çapkını dizisindeki partneri Mert Ramazan Demir ile yaz aylarında denizde dudak dudağa görüntülenen Afra Saraçoğlu, özel hayatıyla ilgili sessizliğini bozdu.

ÖNCE TATİL SONRA AYRILIK

Yalı Çapkını dizisinin Ferit Korhan'ı Mert Ramazan Demir ile Seyran karakterini canlandıran Afra Saraçoğlu, sürpriz bir aşka yelken açmış; birlikte çıktıkları tekne tatilinde dudak dudağa görüntülenmişlerdi. Sarmaş dolaş kareler sosyal medyada çok konuşulmuştu. Ancak popüler çiftten kısa süre sonra ayrılık haberi gelmişti.

Rüzgarlı Tepe ‘Zeynep’ Kim? Cemre Arda Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Oynadığı Diziler… Rüzgarlı Tepe ‘Zeynep’ Kim? Cemre Arda Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Oynadığı Diziler…

AYLAR SONRA YANIT VERDİ

Israrlı sorulara rağmen özel hayatıyla ilgili açıklama yapmayan Afra Saraçoğlu, dün akşam doğum günü için düzenlenen parti öncesi basın mensuplarıyla sohbet ederken, Mert Ramazan Demir'le ilişkisi hakkında aylar sonra konuştu.

DAHA FAZLA GÜNDEME GELMEK İSTEMİYORUM

Konuya ilişkin son noktayı koymak isteyen Saraçoğlu,

"Yani ben artık bir son nokta koymak istiyorum çünkü konuyla ilgili artık daha fazla gündeme gelmek istemiyorum. Siz de yorulmayın, biz de yorulmayalım. Sadece iş arkadaşıyız, özel bir birlikteliğimiz yok. Bu kadar" ifadelerini kullandı.