Antalya'daki teleferik kazası nedeniyle ifade vermek için gittiği adliyede tutuklanarak ceazevine gönderilen Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz'ün tutukluluk hali devam ediyor. Belediye çalışmaların cezaevinde olmasına rağmen yakından takip eden CHP'li Mesut Kocagöz verdiği talimatla Kepez ilçesinde yıllardır süregelen sorunun tarih olmasını sağladı. AK Parti’den CHP’ye geçen Kepez Belediyesi’nin tutuklanan Başkanı Mesut Kocagöz’ün talimatıyla harekete geçen ekipler, tüm parklarda engelli bireyleri memnun edecek çalışma için kolları sıvamış durumda.

MESUT KOCAGÖZ CEZAEVİNDEN TALİMAT VERDİ

Antalya Kepez’de tekerlekli sandalye kullanan bireylerin parka girmesine engel olan yükseklik farkı sorununu rampa hizmetiyle ortadan kaldırıldı. Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’ün talimatıyla Park ve Bahçeler Müdürlüğü yeşil alanlarda tadilat ve peyzaj çalışması başlattı. Tadilat çalışmaları sırasında vatandaşların talepleri de karşılanıyor.  

Mesut Kocagöz Tutuklandı

KEPEZLİLERİN TALEPLERİ GERİ ÇEVRİLMİYOR

Teleferik kazası nedeniyle cezaevinde bulunan Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’ün talimatıyla başlayan çalışmalar kapsamında Kanal Mahallesi’ndeki parklara giriş rampası yapılması isteği de yerine getirildi. Tekerlekli sandalye kullanan bireyler ile bebek arabası olan vatandaşlar, yükseklik farkından dolayı söz konusu yeşil alana ulaşmada zorluk yaşıyordu. 

VATANDAŞLARDAN MESUT KOCAGÖZ’E TEŞEKKÜR

Söz konusu çalışmalar dahilinde parkların eskiyen kent mobilyalarını da yenilenirken, Kanal Mahallesi sakinleri, taleplerinin hızlı bir şekilde karşılanmasından ve rampa hizmetiyle parka ulaşımı kolaylaştırmasından dolayı Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’e teşekkür ettiler. 

CHP’li Burdur Belediye Başkanı’ndan akraba torpili iddialarına yanıt: “Adem'den beri akrabayız, ne yapacağız” CHP’li Burdur Belediye Başkanı’ndan akraba torpili iddialarına yanıt: “Adem'den beri akrabayız, ne yapacağız”

Kaynak: KEPEZ BELEDİYESİ BASIN BÜLTENİ