Seçim çalışmaları kapsamında Demre ilçesini ziyaret eden ve seçim ofisi açılışına katılan Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, “Demre’nin nice sorunları olduğunu biliyoruz. 15 yıllık belediyecilik deneyimimizle, tecrübeli ekiplerimizle, gençliğimizle, hizmet aşkımızla çalışacağız. Kazanan Antalya olacak, Demre olacak” şeklinde konuştu.  

“BELEDİYECİLİK HİZMETLERİNE ÖNCÜ OLDUK”

Demre’de kendisine gösterilen yoğun ilgiden dolayı vatandaşlara teşekkür ederek konuşmasına başlayan Tütüncü, “Antalya’nın altın çağını 31 Mart’ta hep birlikte başlatıyoruz. Demre’nin altın çağını hep birlikte başlatıyoruz. Demre’nin daha büyük bir potansiyelle yoluna devam etmesini, buraların daha çok şehirleşmesini, buraların daha da gelişmesini istiyor. Biz kadrolarımızla, ekiplerimizle bunu başaracağız. 15 yıllık belediyecilik deneyimimizle, ekiplerimizle, tecrübemizle Kepez’de nice belediyecilik hizmetlerimizle Antalya’da öncü olduk. Pek çok belediyecilik hizmetinde Türkiye’de takip edilen bir belediye olmayı başardık. 700 bin nüfuslu Kepez’de çok önemli başarılara imza attık. Biz bunlarla hep iftihar ettik. Sadece hemşehirilerinin duygusuyla hareket eden bir belediyecilik anlayışı, Antalya’nın 31 Mart itibari ile 19 ilçesine gelecek, yerleşecek. Ve kazanan Antalya olacak, Demre olacak“ diye konuştu.

CHP Alanya adayı seçim ofisini besmele ile açtı CHP Alanya adayı seçim ofisini besmele ile açtı

Cumhur İttifakı’nın Demre Belediye Başkan adayı İbrahim Oğuz’a destek isteyen Tütüncü, “Demre’nin altın çağını başlatıyoruz. İbrahim Başkan ile Hakan Tütüncü el ele verecek öğrencilerimizin, ev hanımlarımızın, esnafımızın, köylümüzün, çiftçimizin bütün beklentilerini en güzel şekilde yerine getireceğiz. Yerel kalkınmayı başlatarak, önümüzdeki 5 yıl Demre’yi altın çağına ulaştıracağız” ifadelerini kullandı.

Kaynak: BASIN BÜLTENİ