Yeni muhtarın kesesine bereket! Muhtarlık değil belediye sanki... Yeni muhtarın kesesine bereket! Muhtarlık değil belediye sanki...

Çocuk ihmal ve istismarına karşı verdiği mücadeleyle tanınan Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği (UCİM) Antalya İl Temsilciliği, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Teneffüs Park'ta etkinlik düzenledi. Muratpaşa Belediyesi, UCİM Antalya İl Temsilciliği ve Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Mavi Kelebek Çocuk Hakları Topluluğu işbirliği ile yapılan kutlamada çocuklar doyasıya eğlendi. Organizasyonda ebeveynlere UCİM'in ihmal,  istismar ile mücadelesinde izlenen yollar ve projeleri hakkında bilgi verildi.

ETKİNLİKTE RENKLİ ANLAR YAŞANDI

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) İletişim Fakültesi öğrencilerinin, çocuklara balonlar üzerinden sosyal medyanın zararlarını anlattığı etkinlikte; yüz boyama, el izi basma, dilek ağacı, balon dağıtımı, sınırlı boyama aktiviteleri yaptırıldı, hullahop ile oyunlar oynandı. 

MECLİS ÜYELERİNDEN ÇADIRA ZİYARET

Etkinlik çadırına ziyarette bulunan Muratpaşa Belediyesi Meclis üyesi Canan Keleş ve Muratpaşa Belediyesi Başkan Yardımcısı Nuran Yılmaz, çocuklar için yapılacak projelerden bahsedildi. Program sonunda Muratpaşa Belediyesi’ne Teneffüs Park yönetimine ve çalışanlarına verdikleri destekler için teşekkür edildi. 

Muhabir: DUYGU TEKİN