24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle, Antalya Valiliği himayelerinde öğretmenler onuruna bir program düzenlendi. Programda konuşan Vali Hulusi Şahin, öğretmenlerle beraber Türkiye’yi hak ettiği büyük hedeflere ulaştıracaklarını vurguladı. 

ATATÜRK MİSYONU

Atatürk'ün yolundan ilerleyen öğretmenlere seslenen Vali Şahin hitaben,

“Sizlerin yetiştirdiği o nesil Türkiye’yi ikinci yüzyılında dünyanın en iyi 10 ekonomisi içerisine sokacak. Atatürk’ün formülüyle, muasır medeniyetler seviyesine ve onun üzerine çıkacak. Mustafa Kemal Atatürk kendi misyonunu Öğretmen olarak tanımlıyor. Sizler de Atatürk’ün yolunda giden öğretmenlerimizsiniz, iyi ki varsınız. Hepinize şükranlarımı sunuyorum" dedi.

ÖĞRETMENLERİN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Vali Şahin, 24 Kasım’da doğan öğretmenlere sürpriz yaparak sahneye davet etti. Vali Şahin, öğretmenlerin doğum günlerini kutlayarak birlikte pasta kesti. Öğretmenler de Vali Şahin’e bir sürpriz yaparak lise öğretmeni Songül Kıray ile video konferans yoluyla bir görüşme sağladı. Öğretmen olan protokol eşleri ve öğretmen olan eşi Ebru Şahin'in de katıldığı program sonunda Vali Şahin, tüm konukların Öğretmenler Günü'nü kutladı, emekli olanlara çiçek hediye etti.

Sibel Kekilli Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Nerede Yaşıyor? Sibel Kekilli Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Nerede Yaşıyor?