Antalya’nın Serik ilçesinde gerçekleşen miting öncesinde Yeniden Refah Partisi Antalya belediye başkan adaylarıyla bir araya gelen YRP Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan seçim çalışmaları hakkında bildi aldı. Antalya’ya tarihinde bir ilki gerçekleştirerek kenti ‘ahlaklı belediyecilik’ ile tanıştıracaklarının altını çizen Erbakan, adaylara başarılar diledi.

RANT VE HEYKEL BELEDİYECİLİĞİNDEN KURTARACAĞIZ

Çalışmaları hakkında YRP Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’a bilgi veren YRP Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Mesut Hekimoğlu, Döşemealtı ilçesini 1 Nisan’dan itibaren ‘ahlaklı belediyecilik’ ile buluşturacaklarını söyledi. Döşemealtı’nı rant ve heykel belediyeciliğinden kurtaracaklarını belirten Hekimoğlu, 1 Nisan’dan itibaren üreten belediye modeline geçeceklerini kaydetti.

Fatih Erbakan Serik'te

ÜRETEREK BELEDİYENİN BORÇLARINI KAPATACAĞIZ

Döşemealtı ilçesinin son 20 yılda katlanarak büyüyen borçlarının bugün artık baş edilemez bir seviyeye ulaştığının altını çizen Hekimoğlu, üreten projelerle belediyeyi kısa sürede içinde bulunduğu borç batağından çıkaracaklarını söyledi.

CHP, parti aleyhine çalışan üyelerin fişini çekecek! CHP, parti aleyhine çalışan üyelerin fişini çekecek!

Fatih Erbakan, Antalya Belediye Başkan Adayları

HALKIMIZ PİDE VE HURMAYA HASRET KALDI

Toplantının ardından Antalya’nın Serik ilçesinde gerçekleşen mitingde halka seslenen YRP Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan “1 Nisan’da halkımızı, tıpkı 90’lı yıllardaki gibi, adil belediyecilikle tekrar tanıştıracağız. Toplumun her kesimi içinde bulunduğu ekonomik koşullardan rahatsız. İnsanımız Ramazan Ayı’nda hurma ve pideye hasret kaldı” dedi.   

 
 

Muhabir: Tahsin Can ÖNALP