9 Mayıs Avrupa Günü Etkinlikleri kapsamında Akdeniz Üniversitesi Avrupa Birliği Araştırma Uygulama Merkezi (AKVAM) ve Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Topluluğu çeşitli etkinliklere ev sahipliği yaptı. Öğrencilere oyun, mini golf turnuvası, yarışma, konserler, DJ performansları ve ikramlar sunuldu.

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ AVRUPA GÜNÜ'NÜ KUTLADI

Yerli-yabancı tüm öğrencilerin gözdesi olan Akdeniz Üniversitesi, öğrenciler için sosyal etkinlik düzenlemeye devam ediyor. Akdeniz Üniversitesi Avrupa Birliği Araştırma Uygulama Merkezi (AKVAM) ve Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Topluluğu tarafından Akdeniz Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Muratpaşa Belediyesi, Antalya İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü katkılarıyla düzenlenen 9 Mayıs Avrupa Günü etkinlikleri çerçevesinde açık hava etkinlikleri Turizm Fakültesi yanı Hukuk Fakültesi karşısındaki alanında büyük coşkuyla kutlandı. 

TÜİK açıkladı! Antalya’nın genç nüfusu dibi gördü TÜİK açıkladı! Antalya’nın genç nüfusu dibi gördü

"ÖĞRENCİLERE EĞLENCELİ BİR GÜN"

Akademisyenlerin ve öğrencilerin yoğun katılımıyla gerçekleşen etkinlikte oyunlar, ikramlar, yarışmalar, mini golf turnuvası, konserler ve DJ performansları gerçekleştirildi. Akdeniz Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Cengiz Toker, 9 Mayıs Avrupa Günü etkinliği ile öğrencilere eğlenceli bir gün diledi. Toker, "Bu organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

ÖĞRENCİLER HEM SÖYLEDİ HEM DANS ETTİ

Program açılışında konuşma yapan AKVAM Müdürü Doç. Dr. Mustafa Çoban, 9 Mayıs Avrupa Gününün kutlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti.  Büyükşehir Belediyesi Bando Takımı ve Akdeniz Üniversitesi öğrencilerinden oluşan müzik ve dans grupları performans sergiledi. Program kapsamında bilgi yarışması ve mini golf turnuvası da düzenlendi. Öğrenciler oyun alanlarında eğlenceli zaman geçirdi.


 

Muhabir: VİLDAN ÖZKAN