Art arda açıklıyorlar! Hakan Tütüncü ve Muhittin Böcek… Art arda açıklıyorlar! Hakan Tütüncü ve Muhittin Böcek…

Antalya’da 2024 yerel seçimlerinde Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanmak isteyen Ak Parti Genel Merkezi aday ismi kısa süre içerisinde açıklayacak. Parti genel merkezi ile bazı araştırma şirketleri tarafından yapılan anket çalışmalarında Hakan Tütüncü ismi diğer isimleri geçmiş durumda. 

YEREL SEÇİMLERDE BAŞARILI OLMAK İSTİYOR

Ak Parti Genel Merkezi yerel seçimlerde Büyükşehir Belediye Başkanlıklarını kazanmak istiyor. Bu konuda aday isimleri belirlemek için özel çalışmalara imza atan Ak Parti kazanacak isimlerle seçime gidecek. Antalya’da bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayının kim olacağı konusunda çalışmalarında sona yaklaştı. Ak Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak uzun süredir ismi geçen Hakan Tütüncü ise temayül yoklamasının dışında gerçekleştirilen çok sayıda ankette birinci çıktı. 

TÜTÜNCÜ ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Antalya’da 2024 yerel seçimlerine saha çalışmalarıyla hızlı başlayan Ak Parti’de Hakan Tütüncü, tüm ilçelerde düzenlediği ziyaretlerle Büyükşehir Belediye Başkan Adayı gibi çalışmalarını uzun süredir sürdürüyor. 2019 yerel seçimlerinde Antalya Büyükşehir Belediyesini Cumhuriyet Halk Partisi’ne karşı kaybeden Ak Parti’de Hakan Tütüncü’nün ardından ön plana çıkan ikinci isim ise Antalya Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Menderes Türel oldu.