Antalya Kart, yayınladığı duyurular ile vatandaşları bilgilendirmeye devam ediyor. Vatandaşların ulaşım konusunda sıkıntı yaşamamasını, bakım, onarım ve yenileme çalışması yapılması halinde alternatif güzergahları tercih edilmesini sağlayan Antalya Kart'dan yeni bir duyuru daha geldi.

Antalya Kart, resmi web sitesi üzerinden yaptığı açıklama ile belirli hatlarda değişikliğe gidildiğini bildirdi. Batıgar Kart Merkezi, Doğu Garajı Kart Merkezi ve öğrenci kayıt döneminde açık olan Olbia Kart Merkezi ile hizmet veren Antalya Kart, doğalgaz çalışmaları nedeniyle alternatif olarak kullanılacak yollar hakkında bilgi verdi.

ULAŞIMDA DOĞALGAZ ETKİSİ 

Vatandaşların olası bir mağduriyet yaşamaması adına ön bilgilendirme yapan Antalya Kart, "ARIK CADDDESİ DOĞALGAZ ÇALIŞMASI!" başlığı ile yayınladığı duyuruda şu ifadelere yer verdi:

"Arık Caddesi'ndeki doğalgaz çalışması nedeniyle KL08, KL21, TC16 ve CV14 levhalı hatlarımız alternatif olarak Cebesoy Caddesi'ni (Doğu Garajı) kullanmaktadır. Detaylı bilgi için 0242 606 07 07 numaralı hattan iletişime geçebilirsiniz."

"DUYURULARI TAKİP EDİN"

Antalya Kart yetkililerinden konuya ilişkin alınan bilgiye göre, çalışmaların en kısa sürede tamamlanacağı ifade edildi. Mağduriyet yaşanmaması adına duyuruların günlük olarak takip edilmesi gerektiğini kaydeden yetkililer, istenildiği takdirde iletişim numaralarından yeniden bilgi alınabileceğini dile getirdi.

KL08 HATTI HANGİ GÜZERGAH?

KL08 otobüs hattı (Sarisu Depolama-Güzeloba), 13001-Sarisu Depolama Merkezi-1 durağından başlayıp 13009-Güzeloba Depolama durağına gidene kadar 87 durak arasında hizmet veriyor.

KL21 HATTI HANGİ GÜZERGAH?

KL21 otobüs hattı (Altıntaş Mahallesi-Uncalı-Gürsu), 11124-Kara Aslan Cd-1 durağı ile 13003-Gürsu Depolama durağı arasında hizmet veriyor. İki lokasyon arasında 107 durak bulunuyor. 

TC16 HATTI HANGİ GÜZERGAH?

TC16 otobüs hattı (Ermenek-Ünsal Depolama), 11126-Şehit Ali Daniyar Cd-9 durağı ile 13006-Ünsal Depolama durağı arasında hizmet veriyor. İki lokasyon arasında 73 durak bulunuyor.

CV14 HATTI HANGİ GÜZERGAH?

CV14 otobüs hattı (Varsak Altıayak Depolama-Güllük-Işıklar), 13008-Altıayak Depolama durağı ile 10043-Işıklar Cd-4 durağı arasında hizmet veriyor. İki lokasyon arasında 63 durak bulunuyor.

Doğada bulduğu minik karacayı bağrına bastı Doğada bulduğu minik karacayı bağrına bastı

Muhabir: DUYGU TEKİN