Antalya’da 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamaları nedeniyle kentteki birçok yol trafiğe kapatıldı. Kapatılan yolların keyfini ise sokak hayvanları çıkardı. Duraktan uyuyan bir kedinin o sevimli anları işte böyle görüntülendi....

Akdeniz'de 19 Mayıs coşkusu Akdeniz'de 19 Mayıs coşkusu

BU YOLLAR KAPALI OLACAK 

Antalya’da 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kapsamında saat 15.00’de Aydın Kanza Parkından başlayacak yürüyüş, Cumhuriyet Meydanı’nda son bulacak. Bu süre boyunca Antalya’nın Aydın Kanza Parkı, Güllük Caddesi, Huzur Kavşağı ve  Cumhuriyet Meydanı araç trafiğine kapatılacak.

Antalya’nın Taksim’inde 1 Mayıs Kutlaması 2

1 MAYIS’IN KEYFİNİ SOKAK HAYVANLARI ÇIKARDI

Antalya’da 1 Mayıs kutlamaları sebebiyle bir çok yol trafiğe kapatılırken, kapatılan yollar nedeniyle birçok durak boş kaldı. Normalinde insan kalabalığı olması gereken durakların bu boş hallerinin fırsat bilen sokak hayvanları, 1 Mayıs'ın keyfini çıkardı.

Durakta insan kalmadığını gören turuncu renkli Tekir cinsi yavru bir kedinin o sevimli anları işte böyle görüntülendi. Kedinin duraktaki o anlarını gören vatandaşların yüzlerinde tebessümler oluşurken durağa gelen vatandaşlar ise sırf kedinin uykusu bölünmesin diye otobüslerini ayakta bekledi.  

Muhabir: TAHSİN CAN ÖNALP