Memurevleri Mahallesi’ne birinci sınıftan sekizinci sınıfa kadar eğitim hizmeti veren Ateş Eğitim Kurumu, ilk dönemin sona ermesinin ardından dönem birincilerini ödüllendirdi.

Milli Eğitim Bakanı'ndan öğrencileri ilgilendiren karar: Taviz yok! Milli Eğitim Bakanı'ndan öğrencileri ilgilendiren karar: Taviz yok!

Bu kapsamda; 3.sınıf öğrencisi Ayşe Ela Demirkol, 4.sınıf öğrencisi Eray Tutan, 5.sınıf öğrencisi Mehmet Turgut, 6.sınıf öğrencileri Tuna Teğmen, Mecit Çatılar, 7.sınıf öğrencileri Azra Feyza Turpan, Mehmet Başar Bulucu, ile 8.sınıf öğrencileri Samet Sıkı ile Bahri Yağız Pürnek’e ödülleri takdim edildi.

LGS HAZIRLIĞI SÜRÜYOR

İkinci dönemin daha zor geçeceğini belirten Ateş Eğitim Kurucularından Mehmet Ateş, “Öğrencilerimi yarı yıl tatilini dinlenerek ve eğlenerek geçiriyor. Önümüzdeki hafta 2. dönem başlayacak. Öğretmenlerimiz ikinci dönem için hazırlıklarını tamamladı. LGS’nin önemini biliyoruz. Eğitimci kadromuz öğrencilerimizin LGS’de başarılı olması için teknik çalışmalarını tamamladı. Şimdiden tüm öğrenci ve öğretmenlere eğitim-öğretimin ikinci döneminde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.  

Muhabir: Engin Korkmaz