Ayçiçek yağı, ailelerin tükettiği en temel gıda ürünlerinden birisi olarak fiyat bakımından sıkça takip ediliyor. Uygun ve hesaplı alışverişin adresi olan Bim yağ fiyatları 2024 listesi ise markalar ve çeşitlerine göre zamlandı! Açıklanan yeni listeye göre Bim’de yağ fiyatları ne kadar oldu? 1, 2, 5 litre (kilogram) gibi seçenekler için açıklıyoruz.

Bim yağ fiyatı, temel olarak Sole markası özelinde belirlenmektedir. Ayrıca Yudum, Biryağ gibi farklı markalar da liste içerisinde yer alıyor. Bim 5 LT Sole yağ fiyatı 2024 bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Ek olarak diğer çeşitleri de bulabilirsiniz. Bim’de ayçiçek yağı ne kadar? İşte yanıtı…

Bim Yağ Fiyatları 2024: Sole, Biryağ 5 Litre Sıvı Yağ

Bim’de yağ fiyatları 2024 yılı için Sole ve Biryağ başta olmak üzere neredeyse tüm markalar için artış gösterdi! Bim sıvı yağ fiyatı özellikle 5 litrelik çeşitler için merak ediliyor. Bim’de Sole yağ fiyatları dahil olmak üzere tüm listeyi açıklıyoruz!

Bim yağ fiyatları 2024 yılında güncel haliyle şu şekildedir:

Bim Sole 5 LT Yağ Fiyatı

165 TL

Bim 1 LT Yağ Fiyatları (Sole)

41 TL

Bim’de Sole Yağ Fiyatları 2024 (2 LT)

75 TL

Bim Yudum Yağ Fiyatları 4 LT (Teneke)

177,50 TL

Bim’de Biryağ 5 LT Fiyatı 2024

192,50 TL

Çotanak Ayçiçek Yağı Fiyatları 4 LT

179,50 TL

Bim Yudum 2 LT Yağ Fiyatı

82,50 TL

Bim sıvı yağ fiyatları güncel olarak markalara göre bu şekildedir. Bim ayçiçek yağı fiyatı, diğer marketlere kıyasla özellikle marketin kendi markası olan Sole çeşitleri için oldukça uygundur. Diğer bilinen markalarda da en yağ fiyatı Bim’de olduğunu söyleyebiliriz.

Bim’de ayçiçek yağı fiyatları, piyasa içerisindeki en uygun seçenek iken ürünlerin kalitesi hakkında tüketiciler arasında farklı yorumlar bulunabiliyor. Bu nedenle Sole başta olmak üzere markaların sıvı yağ çeşitlerini kontrol ederek satın almanız önerilmektedir. Bim yağ fiyatları 2024 listesi için markaları ve çeşitlerini detaylı olarak inceleyelim…

İlginizi çekebilir: Güncel Et Fiyatları

1- Bim'de Sole Yağ Fiyatları 2024

Bim Sole Yağ Fiyatı

Sole, Bim’in kendine ait ayçiçek yağı markası olarak üretim gerçekleştirir ve raflardaki yerini alır. Bununla birlikte Bim yağ fiyatları için de en çok araştırılan markalar arasında Sole yer alıyor. Bim’de Sole yağ fiyatları 2024 yılı için en uygun seçenek konumundadır.

Bim Sole yağ fiyatı güncel listesi şu şekildedir:

 • Bim 5 LT Yağ Fiyatı (Sole): 165 TL
 • Bim 2 LT Sole Yağ Fiyatları: 75 TL
 • Bim 1 LT Sole Yağ Fiyatı: 41 TL

Bim Sole yağ fiyatı haricinde Biryağ ve Yudum markaları da çokça merak edilmektedir. Şimdi bu markaların Bim yağ fiyatı listesine göz atalım…

2- Bim Biryağ Sıvı Yağ Fiyatı

Özellikle 5 kiloluk seçenekleriyle en fazla araştırılan markaların arasında Biryağ yer almaktadır. Bim 5 litre yağ fiyatları için en uygun seçeneklerden olan Biryağ, özellikle Aktüel dönem kampanyalarında sıklıkla yer almaktadır. Güncel fiyatlarını inceleyelim…

Bim yağ fiyatları güncel listesi Biryağ markası için şu şekildedir:

 • Bim’de Biryağ 5 LT fiyatı 2024 yılı için (pet şişe çeşitlerinde) 192,50 TL olarak belirlenmiştir.

Bim’de Biryağ yağ fiyatları güncel olarak sadece 5 litrelik seçenek için belirleniyor. Ancak kampanya ve indirimlere göre ilgili markanın 1 litre ve 2 kiloluk ayçiçek yağı çeşitleri de mağazaya gelebilecektir.

3- Bim Yudum Ayçiçek Yağı Fiyatları

Bim’de yağ ne kadar sorusu için en fazla merak edilen markalardan birisi de Yudum ayçiçek yağı markasıdır. Yudum, sadece Bim’de değil aynı zamanda Migros, A-101, Şok Market gibi farklı birçok satış noktalarında da yer alan bir markadır. Bu nedenle Bim yağ fiyatları 2024 listesinde de yeri bulunuyor.

Bim ayçiçek yağı fiyatı Yudum markası için şu şekildedir:

 • Bim Yudum Yağ Fiyatı 4 LT (Teneke): 177,50 TL
 • Bim Yudum Yağ Fiyatları 2 LT (Pet): 82,50 TL

4- Bim Sıvı Yağ Fiyatları: [Diğer Çeşitler]

Bim Yağ Fiyatı

Bim’de yağ fiyatları için sadece Yudum, Biryağ ve Sole markaları yer almıyor. Aynı zamanda Aktüel dönemlerinde yer alan farklı birçok markayı da bu listede sayabiliriz. Özellikle Bim 5 kilo sıvı yağ fiyatını araştırıyorsanız aşağıdaki listeye göz atmanızı öneririz.

Bim yağ fiyatları 2024 yılında diğer bazı markalar ve çeşitleri için şu şekildedir:

 • Çotanak 4 LT Ayçiçek Yağı Fiyatı: 179,50 TL
 • Bim Mısır Yağı Fiyatları (Sunar 5 LT): 169,75 TL
 • Bim Komili Sıvı Yağ Fiyatları 5 LT: 175,90 TL

Bim’de yağ fiyatı için 1 litre, 2 litre ve diğer seçenekleri detaylı olarak aktardık. Şimdi Bim’de ayçiçek yağı fiyatları ne kadar sorusunu sadece 5 litrelik seçenekler için açıklayalım…

Antalya’da Kepez Cumartesi Pazarı’nda yüz güldüren fiyatlar… Cumartesi Pazarı’nda güncel sebze ve meyve fiyatları… Antalya’da Kepez Cumartesi Pazarı’nda yüz güldüren fiyatlar… Cumartesi Pazarı’nda güncel sebze ve meyve fiyatları…

Bim 5 Litre Ayçiçek Yağı Fiyatı

Bim yağ çeşitleri arasında en çok tercih edilen seçeneklerden birisi 5 kiloluk sıvı yağlardır. Fiyat avantajı yaratmasının yanı sıra aynı zamanda uzun süreli kullanım için ideal olan 5 litre ayçiçek yağı Bim’de ne kadar? Markalara göre inceleyelim…

Bim yağ fiyatları 5 litrelik seçenekler için güncel haliyle şu şekildedir:

 • Bim 5 LT Sole Yağ Fiyatları: 165 TL
 • Bim 5 LT Biryağ Fiyatı: 192,50 TL
 • Bim Komili Yağ Fiyatları 5 LT: 175,90 TL
 • Bim Sunar 5 LT Mısır Yağı Fiyatı: 169,75 TL

Bim’de 5 litrelik yağ fiyatı en uygun seçenekler arasında yer alıyor. Özellikle Bim ve Biryağ markalarındaki fiyat avantajının diğer çeşitlere göre daha fazla olduğunu söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilir: Irak iPhone Fiyatları

Bim'de Yağ Ne Kadar Oldu? Aktüel Katalog…

Bim'de Yağ Fiyatları

Bim yağ fiyatları 2024 listesini Yudum, Sole, Biryağ gibi markalar için inceledik. Bim Aktüel kataloglarında sıklıkla yer alan sıvı yağ indirimleri, güncel olarak bazı markalar için devam etmektedir. Örneğin Yudum ve Sole markalarında sıklıkla indirim olduğunu söyleyebiliriz. Bağlantı yardımıyla kataloğu inceleyebilir, güncel indirimleri görüntüleyebilirsiniz.

Bim’de yağ fiyatları için yapılan zamların kısmi olarak gerçekleştiğini söyleyebiliriz. Örneğin Bim Sole 5 LT Yağ Fiyatı geçtiğimiz sene ortalama olarak 145 TL iken, güncel satış fiyatı 165 TL’ye çıkmıştır. Bu da ilgili ürünlerde yaklaşık olarak %13 civarında zam yapıldığı anlamına geliyor. Ancak diğer markalarda farklı zam oranları söz konusu olabilmektedir.

Bim yağ fiyatı 2024 listesini bu sayfadan takip edebilir, güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Özellikle Sole markası için indirimleri takip etmeniz durumunda fiyat avantajını çok daha yüksek oranda elde edebilirsiniz. Bu nedenle fiyatları takip etmeniz önemlidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Bim yağ fiyatları 2024 güncel listesiyle ilgili olarak sıkça sorulan sorular ve yanıtları şu şekildedir:

1- Bim'de 5 kilo ayçiçek yağı ne kadar?

Bim’de 5 kilo sıvı yağ fiyatı Sole markası için 165 TL’dir. Biryağ 5 LT ayçiçek yağı fiyatları ise güncel olarak 192,50 TL’ye satılmaktadır. 5 litre ayçiçek yağı fiyatı Bim için diğer marketlere göre en uygun seçeneklerden birisi olarak yer alıyor.

2- Bim'de Biryağ fiyatı ne kadar?

Biryağ, Bim başta olmak üzere pek çok süpermarkette bulabileceğiniz ayçiçek yağı markaları arasında yer alıyor. Bim’de Biryağ fiyatları 5 litrelik seçenekler için 192,50 TL’dir. Ancak fiyatlar, aktüel kampanyalarına ve marketin zam oranlarına göre değişiklik gösterebilecektir.

Bim yağ fiyatları hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Fiyatlar hakkındaki görüşlerinizi yorumlar aracılığıyla bizimle paylaşın, hemen yayınlayalım!

Muhabir: Veli Akoğlu