Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Jeoloji Mühendisleri Odası (JMO) Antalya Şube Başkanlığı görevinden ‘Minnettarım ama bir o kadar da borçluyum’ diyerek istifa eden Bayram Ali Çeltik, yoluna siyaset arenasında devam edeceğini açıkladı.

ORTAK AKIL İLE HAREKET EDECEĞİZ

Körfez Gazetesi’ne özel açıklamalarda bulunan JMO Antalya Şubesi eski Başkanı Bayram Ali Çeltik,

“5 dönem Jeoloji Mühendisleri Odası yönetim kurulu üyeliği yaptım. 3 dönem Jeoloji Mühendisleri Odası’nda başkanlık görevi yaptım. Bu süreç içerisinde Antalya’mız için birçok problemi tartıştık. Bilimsel bakış açısı ile çözüm üretip, konuyu takip ettik. Birçok konuda başarılı olduk. Aynı heyecan aynı heves aynı özveri aynı azim ve dikkatle sürdürdüğüm bu tavrı, siyasette de devam ettirmek istiyorum. Önceki dönem belediye başkanlarımız, milletvekillerimiz, yöneticilerimiz ile görüşmelerimiz devam ediyor. Ortak akıl ile hareket ederek en doğru olan neyse onu yapacağız. Aday adaylığı döneminde ilçe pozisyonuna ilişkin görüşmelerimiz devam ediyor” ifadelerini kullandı.

Kulislerde konuşulan iddia ise Çeltik’in, Cumhuriyet Halk Partisi’nden ( CHP) hareket ile belediye başkanlığı için aday adayı olacağı yönünde..

Erdoğan'dan İmamoğlu'na taş: "5 yıl niye bir şey yapılmadı? Erdoğan'dan İmamoğlu'na taş: "5 yıl niye bir şey yapılmadı?