CHP Antalya 38. Olağan il kongresinden sonra; Kumluca, Finike, Demre, İlçelerine teşekkür ziyaretleri düzenleyen CHP Antalya İl Başkanı Nail Kamacı, İl yöneticileri ilçe başkanlıkları ve Belediye Başkanlarını ziyarette bulundu.

İLK ZİYARET KUMLUCA İLÇESİNE

CHP Antalya İl Başkanı Nail Kamacı, ilk ziyaretinde Kumluca İlçe Başkanlığında partililer ile bir araya geldi. Kamacı'nın ziyaretine il yönetim kurulu üyeleri, CHP Kadın Kolları Antalya İl Başkanı Nilüfer Deveci, CHP Gençlik Kolları Antalya İl Başkanı Özkan Yılmaz’da eşlik etti. CHP Kumluca İlçe Başkanlığında, İl Başkanı Nail Kamacı'yı İlçe Başkanı Fahretdin Karaöz, Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu, 27. Dönem CHP Antalya Milletvekili Aydın Özer ve partililer karşıladı.

CHP Antalya İl Başkanı Nail Kamacı, Kumluca İlçe Başkanlığında yaptığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

İYİ Partili İrfan Yılmaz: “Adaylığımın önünde hiçbir engel yok” İYİ Partili İrfan Yılmaz: “Adaylığımın önünde hiçbir engel yok”
“Bugün bu manzaradan çok memnunum. Önümüzdeki 6 ay boyunca daha iyisini yapabileceğimize inanıyorum. İlçe başkanımız burada, belediye başkanımız burada ve bende buradayım, Kumlucalıyım. 64 yaşındayım ve benden bu partiye sahip çıkılmasını istediler. Delegelerimizin desteği ile seçimi kazandık. 13 gündür hiç durmadan çalışıyoruz. 31 Mart'ta ki yerel seçimlerde Büyükşehir belediyemiz ve tüm ilçe belediyelerimizle birlikte 19 ilçede partimizi birinci parti yapmaya kararlı olduğumuzu bir kez daha belirtmek istiyorum. Antalya'nın her ilçesinde harekete geçeceğiz.

31 MART'TA ZAFER KAZANACAĞIZ

14 Mayıs ve 28 Mayıs'ta elimizdeki değeri iyi anlatamadık. Delegelerimizin sayısını artırarak bu başarıya katkıda bulunmalıyız. Bu demek oluyor ki Antalya'da başarılı olamadık. Hep birlikte çalışma sözü veriyor musunuz?  31 Mart'ta zafer kazanacağız. Şu anki adaylarımızı beğenmeyebiliriz, ancak en kötü adayımız bile AKP'nin en iyi adayından daha iyidir. Yöneticilere karşı tepki gösterebilirsiniz, ancak partiye olan bağlılığınızı korumalısınız” diye konuştu.

Konuşmaların ardından, partililer Kumluca Belediyesine yürüdü. Başkan Köleoğlu, İl Başkanı Nail Kamacı ve il yöneticilerine belediyenin hizmet ve yatırımları hakkında bilgi verdi. Kamacı ve il yönetimi ziyaretlerine Finike ve Demre ilçeleriyle devam etti.