CHP Antalya İl Başkanı Nuri Cengiz,  il yöneticileri, CHP Antalya Milletvekilleri Aliye Çoşar, Cavit Arı, Mustafa Erdem, Sururi Çorabatır ve Kadın Kolları İl Başkanı Nilüfer Deveci her iki kongrede de yer aldılar.

DEMRE İLÇESİNDE CANER YENİDEN SEÇİLDİ

CHP Demre İlçe Kongresi Belediye Kültür Salonu’nda saat 10.00’da başladı. 73 delegesi bulunan CHP Demre İlçe Kongresi için mevcut başkan Mete Hakan Caner ve Demre Belediyesi Meclis eski üyesi Ziraat Mühendisi Bayram Ülker adaylık açıklamasında bulundular. Kongre günü Bayram Ülker’in adaylıktan çekilmesi sonucu Mete Hakan Caner seçime tek aday olarak girdi. Yapılan seçim sonunda Caner görevini sürdürmeye devam edecek.

CHP KAŞ İLÇE KONGRESİNDE ARIKAN GÜVEN TAZELEDİ

Bugün yapılan CHP Kaş İlçe Kongresi Yeni Otogar Toplantı Salonu’nda saat 13’te başladı. 202 delegesi bulunan Kaş İlçe Kongresinde seçime tek aday olarak katılan mevcut başkan Mehmet Vural Arıkan kongre sonunda görevine kaldığı yerden devam edecek. 

KUMLUCA VE FİNİKE KONGRESİ CUMA GÜNÜ

CHP’de1 Eylül Cuma günü Kumluca ve Finike ilçe kongreleri yapılacak. CHP Kumluca İlçe Kongresinde seçime Uygar Çarban tek aday olarak katılırken, Kumluca’da üç aday ilçe başkanlığı için yarışacak.

İLK KONGRE KUMLUCA’DA

CHP’nin 1 Eylül’deki ilk başlayan kongresi Kumluca İlçe Kongresi olacak. Saat 10.00’da Mehmet Akif Ersoy Kültür Salonu’nda başlayacak kongrede mevcut ilçe başkanı Arif Kocacık, Fahrettin Karaöz ve Ferahnaz Kancı Karaköse ile yarışacak. Ferah Naz Kancı Karaköse’yi Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu’nun desteklediği konuşuluyor.

FİNİKE TEK ADAY VAR

Finike İlçe Kongresi aynı gün saat 14.00’te Finike Ziraat Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleşecek.  Finike CHP İlçe Kongresi’nde seçime tek aday olarak katılan önceki dönem yönetim kurulu üyesi Uygar Çarban, kongre sonunda CHP Finike İlçe Başkanı olarak göreve başlayacak. Finike İlçe Kongresi CHP İl Kongresi için 11 delege seçecek.