Dün gece başta Bursa ve İstanbul olmak üzere batı bölgesindeki pek çok kent fırtınanın etkisi altındaydı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü fırtınanın bugün de sağanakla birlikte etkili olacağını duyurdu. Uyarıların ardından deniz ulaşımında peş peşe iptaller geldi.

Dizel motorlu araçlar tarih oldu! En çok satılan araç markası ve motor türü… Dizel motorlu araçlar tarih oldu! En çok satılan araç markası ve motor türü…

İKİNCİ BİR DUYURUYA KADAR İPTAL

İstanbul Boğazı’ndaki hava muhalefeti nedeniyle şehir hatları seferlerinin ikinci bir duyuruya kadar yapılamayacağı bildirildi. Şehir hatlarından yapılan açıklamada, İstanbul Liman Başkanlığı kararı ile boğazın elverişsiz hava koşulları sebebiyle yerel deniz trafiğine kapatıldığı belirtildi. Açıklamada, "Tüm seferlerimiz ikinci bir duyuruya kadar yapılamayacaktır. Bilgilerinize sunarız." ifadeleri kullanıldı.

BUDO 17.00'YE KADAR İPTAL

Bursa Büyükşehir Belediyesince işletilen Bursa Deniz Otobüsü BUDO’nun da bugünkü 8 seferi yapılamayacak. BUDO, saat 07’den 17'ye kadar olan Mudanya - Eminönü/Sirkeci seferlerinin olumsuz hava koşulları nedeniyle karşılıklı olarak iptal edildiğini duyurdu.

Kaynak: karar.com.tr