Gazipaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’ın öncülüğünde ilçenin her noktasında çalışmalarını sürdürüyor. Altyapı, parke, kaldırım, beton yol, dönel kavşak ve asfalt çalışmaları ile ilçenin her noktasına hizmet etmeye devam eden belediye ekipleri, 2023 yılında kurulan asfalt emülsiyon üretim tesisi ile birlikte beş ayda birçok mahallede ihtiyaç olan yollara toplamda 85 kilometre asfalt serimi yaptı.

85 KİLOMETRE ASFALTLAMA ÇALIŞMASI TAMAMLANDI

Gazipaşa Belediyesi tarafından kurulan Asfalt Emülsiyon Üretim Tesisinin faaliyete geçmesi ile birlikte, belediye ekipleri ilçenin her noktasında adım adım asfalt serimi gerçekleştirmeye devam ediyor. Gazipaşa Kahyalar Mahallesi Harçbel Mevkii’nde altyapı hazırlıklarını tamamlayan Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bölgede asfalt serimine başladı. Ekiplerin çalışmalarını ziyaret eden Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz konuya ilişkin açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

Öğrencilerden doğaya destek Öğrencilerden doğaya destek

“Bugün Kahyalar Mahallemizdeyiz. Burada daha önce asfalt ile buluşturacağımız yolların altyapı çalışmalarını tamamlayan ekiplerimiz asfalt serim çalışmalarına başladı. Kurduğumuz asfalt emülsiyon üretim tesisiyle bu yıl içerisinde 100 kilometre asfalt serimi yapacağız demiştik, 85 kilometresini kısa bir sürede tamamladık. İlçemizin her noktasını konforlu yollarla buluşturmaya devam ediyoruz. Özverili çalışmaları için ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.”
Gazipaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, Kahyalar Mahallesi Harçbel Mevkii’nde bulunan 10 kilometre uzunluğundaki yolun en kısa sürede asfalt ile kaplanıp tamamlanacağı bilgisi verildi.