Tutuklanan Mesut Kocagöz’ün talimatıydı! Antalya Kepez’de o sorun tarih oluyor Tutuklanan Mesut Kocagöz’ün talimatıydı! Antalya Kepez’de o sorun tarih oluyor

Cumhur İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, katıldığı bir etkinlikte muhalefete yüklendi.

8 KİLOMETRE 8 METRE 8 ADIM

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nun hizmet politikalarını eleştiren Kurum, "230 kilometre metro sözü verdin, 8 metre metro yaptın" açıklamalarında bulundu. İddialarına açıklamalarla sınırlamayan Kurum'un, 8 kilometreyi 8 metre zannedip 8 adım atarak ölçüm yapması sosyal medyada gündem oldu. 

EKREM İMAMOĞLU'NDAN DERS GİBİ YANIT

Konuyu gazeteciler vasıtasıyla öğrenen CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nun, Cumhur İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum'a verdiği yanıt ise atılan adamlar kadar çok konuşuldu.

"MATEMATİĞİ BİLE UNUTARAK SİYASET YAPIYORLAR"

Ekrem İmamoğlu, Murat Kurum'a cevaben; "65 kilometrelik metro hattımızı tamamlamış olacağız mart ayında. Matematiği bile unutarak siyaset yapan arkadaşların nasıl unutkan olduklarını Kanal İstanbul sorusuna verdiği cevapla görebilirsiniz. Onlar oy ve seçim öncesi zarar verecek ve düne kadar hararetle savundukları her şeyi bir anda unutan insanlar. Ya da seçimde eğer fayda verecekse  her türlü yola başvuran anlayışlar olduğunu biliyoruz" şeklinde konuştu.


 

Kaynak: HABER MERKEZİ