Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhuiyet Halk Partisi'nin (CHP) yeniden aday gösterdiği Mansur Yavaş'ın, mal varlığını kamuoyuyla paylaşması sonrası AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum da mal varlığını açıkladı. Katıldığı bir canlı yayında konuşan Kurum, mal varlıklarını kalem kalem sıraladı.

Tutuklanan Mesut Kocagöz’ün talimatıydı! Antalya Kepez’de o sorun tarih oluyor Tutuklanan Mesut Kocagöz’ün talimatıydı! Antalya Kepez’de o sorun tarih oluyor

"ÇEKİNECEK BİR ŞEYİMİZ YOK"

AK Parti ve Cumhur İttifakı'nın İBB Başkan adayı Murat Kurum, canlı yayında "Mansur Yavaş mal varlığını açıkladı. Siz de açıklayacak mısınız?" sorusuna yanıt verdi. "Açıklarız. Yani zaten şöyle, biz düzenli olarak mal varlığını açıklıyoruz, bakanlıklara vesaire... Çekinecek bir şeyimiz yok" yanıtı verdi.

"2 YIL DAHA BORÇ ÖDEYECEĞİZ"

Mal varlıklarını kalem kalem kamuoyu ile paylaşan Kurum, "Ankara'da evimiz var, İstanbul'da evimiz var, 1 tane arabamız var. Biraz da borcumuz var. Mal varlığımız bu. Ev aldığımız için o eve olan borcumuz var. 2 yıl daha borç ödeyeceğiz" ifadelerini kullandı.

Kaynak: HABER MERKEZİ