Ocak ayında yapılan kongre ile görevi devralan Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Antalya Şube Başkanı Mehmet Yurdakul ile dernek yönetim kurulu üyeleri; sırasıyla Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Yakup Ali Kahveci’yi, Antalya İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Tarık Hekimoğlu’nu, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı ve Muratpaşa Kaymakamı Dr. Orhan Burhan’ı ziyaret etti. 

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Dernek yöneticileri ilk ziyaretlerini Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Yakup Ali Kahveci’ye yaptı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kahveci, şehit ve gazi ailelerinin her zaman yanında olacağını söyledi. Mehmet Yurdakul ise “Başsavcımıza misafirperverliği için teşekkür ederiz.” dedi.

Şehit Ailelerinden Başsavcıya Ziyaret

KOMUTANA TEŞEKKÜR 

Antalya İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Tarık Hekimoğlu da ziyaretleri için heyete teşekkür ederek, istek ve taleplerini dinledi. Mehmet Yurdakul, “Sayın komutanımıza göstermiş olduğu hassasiyet ve misafirperverliği için teşekkür ederim. “ diye konuştu 

UYSAL İLE İSTİŞARE 

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Antalya Şube Başkanı Mehmet yurdakul ile dernek yönetim kurulu üyeleri, daha sonra Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ile bir araya geldi. Ziyarette derneğin Muratpaşa Belediyesi ile yapmayı düşündüğü projeler masaya yatırıldı.  Mehmet Yurdakul, “Sayın başkanımız her zaman şehit ve gazi ailelerimizin yanında olduğunu belirtmiştir. Göstermiş olduğu misafirperverlikten ötürü kendisine teşekkür ederiz.” dedi.

Şehit Ailelerinden Ümit Uysal'a

KAYMAKAMA ZİYARET 

Mehmet Yurdakul, ”Son olarak Muratpaşa Kaymakamımız Sayın Dr. Orhan Burhan' ı makamında ziyaret ettik. Muratpaşa Kaymakamı ziyaretimizde şehit ve gazi ailelerinin her zaman yanlarında olacaklarını belirtmişlerdir. Misafirperverliği için teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Şehit Ailelerinden Kaymakama Ziyaret

Muhabir: VİLDAN ÖZKAN