Yarışmanın yapım şirketinin sahibi Acun Ilıcalı, heyecanla beklenen Survivor All Star 2024’ün beşinci yarışmacısının Sercan Yıldırım olduğunu duyurdu. Ilıcalı, "Katıldığı sene performansıyla hepimizin takdirini toplayan sevgili Sercan Yıldırım, Survivor All Star 2024 kadrosunda olacak. Başarılar Sercan..." ifadelerini kullandı.

DİĞER DÖRT YARIŞMACI

All Star 2024'ün dördüncü yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu olarak açıklandı. Acun Ilıcalı, "Sevgili Aleyna Kalaycıoğlu Survivor All Star 2024’te bizimle birlikte olacak. Kendisine başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı. All Star 2024'ün üçüncü yarışmacısı olarak Survivor 2017'nin şampiyonu Ogeday Girişken açıklandı. Ilıcalı, "Yarışmalara konsantre bir Ogeday’ın iddialı bir yarışmacı olacağından şüphem yok" dedi. Nagihan Karadere, All Star 2024’te yarışacak ikinci yarışmacı olarak açıklandı. Acun Ilıcalı, "Nagihan Karadere Survivor All Star 2024’te. Hadi bakalım Nagihan. SMS yok, meydan senin. Görelim bakalım" ifadelerini kullandı. Yarışmanın ilk katılımcısının Nihat Altınkaya olacağı açıklandı. Acun Ilıcalı, "O bir şampiyon. 2012’de Survivor’ı kazanan Nihat’a All Star’da başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

MERAKLA BEKLENEN DİĞER KATILIMCILAR

Survivor All Star 2024’ün tam kadrosu henüz açıklanmamışken, beş yarışmacının kim olduğunun açıklanması heyecanı artırdı. Geçtiğimiz yıl 13 Haziran’da yapılan final programı ile sona eren Survivor 2023'ün şampiyonu Nefise olmuştu. Şimdi gözler, yeni sezonda kimlerin yarışacağına çevrildi.

Yeni sezona dair yüksek beklentilerin olduğu bu dönemde, açıklanan yarışmacılar yüksek performansları ve eğlenceli karakterleriyle dikkat çekiyor. İzleyicilerin de beklentisi, iddialı ve rekabetçi bir sezon olması yönünde.

Survivor All Star 2024'ün diğer yarışmacılarının kim olacağı konusunda spekülasyonlar sürerken, açıklanan ilk beş yarışmacı izleyiciyi oldukça heyecanlandırdı. Yarışmanın başlamasına az bir zaman kala, takipçileri heyecanla yeni açıklamaları bekliyor.