Antalya'da yolu olmayan ev! Doktora el arabasıyla götürüyorlar Antalya'da yolu olmayan ev! Doktora el arabasıyla götürüyorlar

Türk Hava Kuvvetlerinin (THK) akrobasi timi Türk Yıldızları, sezonu Antalya’da açtı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için Akdeniz Bölgesi'ne intikal eden 134. Filo Türk Yıldızları, özel bir gösteri yaptı. Antalya'da yapılan gösteri uçuşu, seyircilerden tam not aldı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, Antalya Havalimanı'ndan havalanan Türk Yıldızları'nı Konyaaltı sahili, varyant ve Atatürk Parkı'nı dolduran binlerce kişi izledi. Antalya semalarında yaklaşık 35 dakika uçan NF-5 tipi süpersonik 5 savaş uçağının gösterisi sırasında geniş güvenlik önlemleri alındı. 

Sahil şeridinin tamamını dolduran binlerce vatandaş, uçakların Akdeniz'in üstünde görünmesiyle büyük heyecan yaşadı. Uçakların duman atarak tırmanış, dönüş ve alçalma hareketlerini yapması, izleyenleri hayran bıraktı. Ekiplerin gösterisine alkışlarla ve ellerindeki Türk bayraklarıyla destek veren vatandaşlar, cep telefonlarıyla kayıt aldı.

Nefes kesen gösteriden saatler sonra resmi sosyal medya hesabı Twitter (X) üzerinden Antalya semalarında çekilmiş 3 görsel paylaşan Türk Yıldızları, kutlamalar kapsamında kendilerini ağırlayan Antalya'ya teşekkür etti. Gösteri sırasında birbirinden güzel hareketleri, NF-5 uçaklarının çıkardığı kırmızı-beyaz duman ile gökyüzünü boyayan Türk Yıldızları, "Teşekkürler Antalya" imzası taşıyan paylaşımı ile gönüllerde de iz bıraktı.

Muhabir: DUYGU TEKİN