Türkiye’de yaşayan Ukraynalı bir kadının sosyal medyaya yüklediği videosu bir anda gündem oldu. Videoda Türk erkeklerine tavsiye veren kadın “Tanışmaktan korkmayın, yabancı kadınlar sizi terslemez, sizin gelip tanışmanızı bekliyorlar” dedi.

'TÜRK ERKEKLERİ ÇEKİNİYOR'

Türkiye'de yaşayan Ukraynalı kadının sosyal medyaya yüklediği video bir anda gündeme oturdu. Videoda Türk erkekleri hakkında konuşan kadının, erkeklere verdiği tavsiyeler duyanları şok etti. Türk erkeklerinin yabancı kadınlarla konuşmaktan çekindiğini belirten kadın kendi ülkelerinde birinin sokakta veya mekanda gelip kendileri ile tanışmak istemelerinin gayet normal olduğunu söyledi. 

UKRAYNALI KADINDAN TÜRK ERKEKLERİNE ÇAĞRI

Sosyal medya üzerinde verdiği tavsiyeler ile gündem olan Ukraynalı kadın, arkadaşlarının Türk erkeklerin kendileriyle tanışmadığından şikayet ettiğini, yabancı kadınların Türk erkekleriyle tanışmak istediğini, fakat Türk erkeklerinin reddedilip rezil olmaktan korktuğu için tanışmaktan korktuğunu söyledi. Bu durumu oldukça garipsiyen kadın Türk erkeklerine çağırıda bulundu.

‘YABANCI KADINLARLA DİLEDİKLERİ GİBİ KONUŞABİLİRLER’

Türk erkeklerine çağrıda bulunan genç kadın, bir mekanda yabancı bir kadının masasına ikram gönderilmesini, Türk erkeklerinin beğendikleri yabancı kadınlarla diledikleri gibi konuşabileceklerini, yabancı kadınların Türk erkeklerini terslemeyeceğini eğer beğenmezlerse nazik bir şekilde reddeceklerini söyleyerek bir kaç tanışma taktiği verdi. Kadının konuşamaları sonrası sosyal medya üzerinde kadın ve erkekler konu hakkında tartışmaya başladı.

Sequence 01.Still003


 

Kaynak: HABER MERKEZİ