Antalya’da İYİ Parti il ve ilçe teşkilatlarından istifalar sürüyor. Son olarak İYİ Parti Antalya İl Başkan Yardımcısı Barış Ayan ile çok sayıda parti üyesi İYİ Parti’den istifa ederek CHP’ye katıldı. CHP Muratpaşa İlçe Başkanlığı'nda düzenlenen katılım töreninde konuşan CHP İlçe Başkanı Can Okan Kıran, partiye katılan isimlere, “Hoş geldiniz, partimize güç verdiniz” dedi.

CHP MURATPAŞA İLÇE BAŞKANLIĞINDA TÖREN DÜZENLENDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Deniz Mahallesi Temsilcisi Sibel Aksaray’ın uzun süredir görüşme halinde olduğu çok sayıda İYİ Partili bugün düzenlenen törenle CHP’ye katıldı. Katılım töreni CHP Muratpaşa İlçe Başkanlığında gerçekleşti. İYİ Parti Antalya İl Başkan Yardımcısı Barış Ayan ile çok sayıda parti üyesi İYİ Parti’den istifa ederek CHP’ye katılmış oldu. Daha önce de İYİ Parti Muratpaşa ilçe teşkilatından çok sayıda isim CHP’ye katılmıştı. 

İyi̇ Partililer Chp'ye Katılıyor

CHP’YE HOŞ GELDİNİZ

Cumhuriyet Halk Partisi Muratpaşa İlçe Başkanı Can Okan Kıran, İYİ Parti’den istifa ederek CHP’ye katılan tüm isimlere, “Hoş geldiniz, partimize güç verdiniz” diye seslendi. Kıran’ın ardından söz alan partisinden istifa eden İYİ Parti Antalya İl Başkan Yardımcısı Barış Ayan ise “Antalya’da tüm sorunların çözümü için var gücümüzle çalışmak için bugün CHP’ye katılıyoruz. Ben ve arkadaşlarımız bu süreçte mahallelerde etkin çalışmalara imza atacağız” diye konuştu.

TOPLU FOTOĞRAF ÇEKİLDİ

Düzenlenen katılım töreninin ardından ise toplu fotoğraf çekildi. Diğer yandan İYİ Parti Antalya teşkilatlarından çok sayıda kişinin partisinden istifa ederek Cumhuriyet Halk Partisi’ne katılmayı planladığı ifade edildi. 


 

Muhabir: BÜLENT ÖNER