Antalyalıların alışveriş için en çok tercih ettiği semt pazarları Kurban Bayramı'nda kapalı olacak. Antalya Pazarcılar Odası Başkanı Metin Bucak, semt pazarlarından alışveriş yapan vatandaşlara, bayram öncesi ihtiyaçlarını karşılamalarını önerdi. 

KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ ALIŞVERİŞİNİZİ YAPIN

Antalya Pazarcılar Odası Başkanı Metin Bucak, 16 Haziran’da başlayacak olan Kurban Bayramı dolayısıyla Antalyalıların mutfak ve diğer ihtiyaçlarını zaman geçirmeden gidermelerini önerdi. Şehrin dört bir yanında kurulan semt pazarlarında market ve manavlara oranda daha düşük fiyatlara ürünlerin satıldığını hatırlatan Bucak açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Kurban Bayramı 16 Haziran’da başlayacak. Bayramdan önce tüm ihtiyaçlarınızı semt pazarlarından karşılayabilirsiniz. Bayram boyunca semt pazarları kapalı olacak. Vatandaşlarımızın bayramda mağdur olmamaları için ihtiyaçlarını zaman kaybetmeden karşılamalarını istiyoruz.” 

BAYRAMDAN SONRA SEMT PAZARLARI AÇIK!

Kurban Bayramı'nın ardından semt pazarlarının rutin zamanlarında yeniden kurulacağına dikkat çeken Antalya Pazarcılar Odası Başkanı Metin Bucak açıklamalarını şu şekilde sonlandırdı:

“Antalyalılar bayramın hemen sonrasında yine istedikleri semt pazarlarından faydalanacaklar. Ramazan Bayramı'nın ardından tüm semt pazarları açık olacak.”

Muhabir: BÜLENT ÖNER