Antalya Manavgat ilçesinde seyir halinde olan son model lüks araç yaya geçidine gelince kendisini otomatik olarak kilitledi. Bunun üzerine arkadan gelen motosiklet ise aracın ani fren yapması sonucu devrildi ve motosiklet sürücüsü kendini kenara atarken motosiklet ise aracın altına girdi. Olayda motosiklet sürücüsü şans eseri yara alamadan kurtuldu. 

LÜKS OTOMOBİL ANİDEN DURDU 

Kaza, Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Aşağı Pazarcı Mahallesi İbrahim Sözen Caddesi'nde yaşandı. Köprü istikametinden İmam Hatip Lisesi istikametine doğru seyir halinde olan Adem Uysal’ın kullandığı son model lüks otomobil, yaya geçidine geldiğinde aniden durdu. 

Motosiklet Lüks Otomobilin Altına Girdi 3

MOTOSİKLET LÜKS OTOMOBİLİN ALTINA GİRDİ 

Bu esnada aynı istikamette doğru seyir halindeki Yaşar Burak Yıldız’ın kullandığı plakalı motosiklet, otomobile çarpmamak için frene basıp devrildi. Sürücü kendini kenara atarken sürüklenen motosiklet otomobilin altına girdi. 

MOTOSİKLET ARACIN ALTINDAN ÇIKARILDI 

Motosiklet sürücüsü motosikletin devrilmesi sırasında düşmesi sayesinde otomobilin altına girmekten kurtulurken, otomobilin altına giren motosiklet ise olay yerine gelen çekicinin otomobilin kaldırılmasının ardından sıkıştığı yerden çıkarıldı. 

ARAÇ KENDİ KENDİNİ KİLİTLEDİ 

Son model otomobilin, yaya geçidinden geçen yayaları görünce kendisini kilitlediği belirlenirken, hareket etmeyen otomobil yaklaşık 2 saat sonra çekicinin gelmesiyle yoldan kaldırıldı. 

Motosiklet Lüks Otomobilin Altına Girdi 4
                                    

Kaynak: İHA