Meteoroloji’nin Muratpaşa, Aksu, Kepez, Konyaaltı, Döşemealtı, Serik, Kumluca ve Kemer ilçeleri için yaptığı sarı kod uyarısının ardından Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü alt geçitlerde ve yağmur suyu giderlerinde sabah saatlerinden itibaren önlem amaçlı temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Korkuteli'nde 23 Nisan Salı günü elektrik kesintisi yapılacak! İşte mahallelerin tam listesi... Korkuteli'nde 23 Nisan Salı günü elektrik kesintisi yapılacak! İşte mahallelerin tam listesi...

ALT GEÇİTLERDEKİ GİDERLER KONTROL EDİLDİ

Geçtiğimiz günlerde yaşanan sel felaketinin izlerini silmeye çalışılan Antalya’da, meteoroloji tarafından Muratpaşa, Aksu, Kepez, Konyaaltı, Döşemealtı, Serik, Kumluca ve Kemer ilçeleri için sarı kod uyarısı yapıldı. Sağanak yağışın öğle saatlerinden itibaren etkisini arttıracağının belirtilmesi üzerine Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü ekipleri temizlik çalışması yaptı. Sabah erken saatlerde gerçekleştirilen çalışma bünyesinde olabilecek  bir tıkanıklığa karşı alt geçitlerdeki giderler ve yağmur suyu giderleri kontrol edildi ve tazyikli su ile temizlendi. 

Alt Geçitlerde Temizlik

Kaynak: İHA