İYİ Parti Akseki Belediye Başkan Adayı Ali Kartal olurken, İbradi Belediye Başkan Adayı ise Muharrem Kaya oldu. Here iki belediye başkan adayını da İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, kamuoyuna tanıttı. Törende İYİ Parti İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan da yer aldı.

İYİ BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan, “İYİ Belediyecilik anlayışıyla Antalya’yı iyileştireceğiz” dedi. Karacan ile Akseki ve İbradı Belediye Başkan adayları İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından kamuoyuna tanıtıldı. İYİ Parti Lideri Akşener, “İYİ Belediyecilik anlayışımızla; Akseki’yi Ali Kartal, İbradı’yı Muharrem Kaya ile İYİ'leştireceğiz.  Partimize, Antalya’mıza, milletimize ve memleketimize hayırlı olsun” açıklamalarında bulundu. 

Saadet Partisi Antalya adaylarını tanıttı Saadet Partisi Antalya adaylarını tanıttı

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KİM OLACAK?

Antalya’da iki ilçe belediye başkan adayını açıklayan İYİ Parti’de Büyükşehir Belediye Başkan Adayı merak konusu oldu. 2019 yerel seçimlerinde CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittim Böcek’i destekleyen İYİ Parti’nin ittifak masasından ayrılmasının ardından, 2024 yerel seçimlerinde Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı için kendi adayı çıkartacak. Büyükşehir Belediye Başkan adayını henüz belirleyemeyen İYİ Parti’nin aday ismi Ocak ayı ortalarında açıklaması bekleniliyor.