Antalya’da, geçtiğimiz Cuma günü İYİ Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Erdal Özçivi ve ilçe yöneticilerinin de aralarında bulunduğu 150 İYİ Partili istifa ederek CHP’nin Muratpaşa Belediye Başkan adayı Ümit Uysal’ı destekleyeceğini açıkladı. Yaşanan bu gelişmenin yankısı devam ederken, İYİ Parti Muratpaşa İlçe Başkanlığı ile ilgili kamuoyuna düşen bir diğer haberse kent gündeminde bomba etkisi yarattı. 

İLÇE BAŞKANLIĞININ KAPISINA KİLİT VURULDU

İYİ Parti’de yaşanan son gelişmelerin ardından ilçe teşkilatında sekreter olarak görev yapan Tülay Özdek’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım gündem oldu. “Teşkilatımızın kapısını bugün akşam üzülerek son kez kapattım” ifadeleriyle sosyal medya hesabından paylaşım yapan Özdek, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in sözünü hatırlatarak, “Olur da bir gün benden gelecek bir telefonla vicdanınız arasında kalırsanız vicdanınızı dinleyin. Hiç tereddüt etmeyin’ sözüne istinaden 6 yıldır kapısını her gün açtığımız ilçe teşkilatımızın kapısını üzülerek son kez kapattım” dedi. 

Kaya, Side’nin sorunlarını TBMM’ye taşıdı Kaya, Side’nin sorunlarını TBMM’ye taşıdı

İlçe başkanlığı kanadında yaşananlar bu şekilde olurken, İYİ Parti İl Başkanlığı yöneticilerinden alınan bilgilere göreyse Muratpaşa ilçe Teşkilatı'nın açık olduğu, yeni yönetimin belirlenmesi noktasında çalışmaların sürdürüldüğü ifade edildi. 
 

Muhabir: VELİ AKOĞLU