Kemer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kurban Bayramı öncesinde Kemer genelinde temizlik çalışması başlattı. Yerli yabancı binlerce turiste ev sahipliği yapacak ilk için otellerin doluluk oranları şimdiden yüzde 90’ı aştı. Kemer Belediye Başkan Vekili Semih Top, yaptığı açıklamada, “Belediye ekiplerimiz, özverili bir şekilde mıntıka temizlik çalışmalarına da ara vermeden devam ediyor. Daha temiz bir Kemer için çalışmaya devam edeceğiz” dedi. 

KEMER’DE BAYRAM HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR 

Kemer Belediyesi ekipleri Kurban Bayramı öncesinde hazırlıklara başladı. Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonlarından biri olan Kemer'in tüm cadde, sokak ile halka açık sahil ve piknik alanlarında komple temizlenmeye başladı. Kurban Bayramı’nda binlerce yerli yabancı turist ağırlayacak ilçenin temizlenmesi için Belediye ekipleri büyük bir gayretle çalışıyor. 

TEMİZ BİR KEMER İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Kemer Belediye Başkan Vekili Semih Top, yaptığı açıklamada, “Kurban Bayramı öncesinde temizlik işleri müdürlüğü ekiplerimiz ilçemiz genelinde bulunan sahil ve piknik alanları ile karayolu kenarlarında temizlik çalışması başlattı. Belediye ekiplerimiz, özverili bir şekilde mıntıka temizlik çalışmalarına da ara vermeden devam ediyor. Daha temiz bir Kemer için çalışmaya devam edeceğiz. Tüm halkımızın Kurban Bayramı'nı kutlarım. dedi.

Kaynak: Kemer belediyesi-bülten