Manavgat Belediyesi, Çolaklı Mahallesi'nde düzenlenen törenle Çolaklı Halk Plajı'nı hizmete açtı. Açılışa, Manavgat Belediye Başkanı Dr. Niyazi Nefi Kara, belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, oda başkanları, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

TESİSLERDE DUŞ, TUVALET, ŞEZLONG VE OTOPARK VAR

Plajda duş, tuvalet, şezlong, kabin, şemsiye ve otopark gibi birçok ihtiyaç karşılanıyor. Vatandaşlar, tertemiz kumsalda denizin ve güneşin tadını doyasıya çıkarabiliyor.

MANAVGAT'TA HALK PLAJI SAYISI ARTIYOR

Manavgat Belediyesi, daha önce de Evrenseki, Nar 1, Nar 2, Nar 3, Çamiçi, Boğaz Otel ve Kızılot halk plajlarını hizmete açmıştı. Çolaklı Halk Plajı'nın açılmasıyla birlikte Manavgat'taki halk plajı sayısı yediye yükseldi.

BAŞKAN KARA: "HALKIN OLAN YERLERİ HALKIN KULLANIMINA AÇIYORUZ"

Manavgat Belediye Başkanı Dr. Niyazi Nefi Kara, açılış töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi: "Manavgat'ta halk plajı sayısını artırmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Halkın olan yerleri halkın kullanımına açıyoruz. Çolaklı Halk Plajı'mız da vatandaşlarımızın denizin ve güneşin tadını çıkarabilecekleri yeni bir alan oldu."

YENİ PROJELER YOLDA

Başkan Kara, ilerleyen günlerde yapacakları projelerden de bahsetti. Emekli Kahvehanesi ve altıncı kreş için protokol imzalandığını, Otizm Merkezi'nin yerinin de belirlendiğini belirten Kara, "Manavgat'ı daha yaşanabilir, daha güzel ve daha çağdaş bir şehir yapmak için çalışmalarımızı kararlılıkla sürdüreceğiz. Hep birlikte, Manavgat'ı gelecek nesillere daha iyi bir şekilde aktarabilmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz." dedi.

Editör: Hande Turan